Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W miniony piątek radni Rady Miejskiej w Obornikach mieli możliwość poznać nowego prezesa PWiK. Po tym jak minęła kadencja prezesowi Sławomirowi Pawlickiemu i gdy postanowił nie kandydować ponownie na stanowisko prezesa, jego następcą został Tomasz Augustyn.

Radni poznali nowego prezesa PWiK

Piątkowa sesja była pierwszą, na którą przyszedł oficjalnie jako nowy prezes spółki. W wolnych głosach i wnioskach nowy prezes przedstawił się radnym. W swoim krótkim wystąpieniu opowiedział o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym.

Tomasz Augustyn przez 6 lat pracował w zakładzie usług komunalnych w Kaźmierzu. Jest absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza (kierunek - zarządzanie i marketing), kończył także studium podyplomowe w zakresie pozyskiwania środków unijnych.

Bardzo zdenerwowany swoim pierwszym publicznym wystąpieniem w Obornikach, Tomasz Augustyniak powiedział, że ma nadzieję podołać nowemu wyzwaniu, jakim jest prezesowanie tak dużej spółce. Miejmy nadzieję, że zadanie to wykona tak dobrze jak jego poprzednik, a łatwo nie będzie, tym bardziej, że Tomasz Augustyniak nie ma wykształcenia typowo technicznego i jak na razie zatrudniony jest na pół etatu, ponieważ do końca czerwca na cały etat zatrudniony jest jeszcze w Kaźmierzu.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Zenek
Data: 09.05.2008 15:49:47

Jak to prezes PWiK bez technicznego wykształcenia?


Marian
Data: 10.05.2008 12:03:50

prezes na pół etatu....tylu ludzi wykształconych a ktoś kto ma zarządzanie i marketing na takie stanowisko....,,Bardzo zdenerwowany swoim pierwszym publicznym wystąpieniem w Obornikach, Tomasz Augustyniak powiedział, że ma nadzieję podołać nowemu wyzwaniu, jakim jest prezesowanie tak dużej spółce" - a nóż się uda .... pytanie kto decyduje o wyborze takich ludzi??


vilmara
Data: 01.06.2010 01:12:39

jestem ciekawy kto go tak popar
znOw niewlasciwy człowiek


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071