Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W miniony pi±tek radni Rady Miejskiej w Obornikach mieli możliwo¶ć poznać nowego prezesa PWiK. Po tym jak minęła kadencja prezesowi Sławomirowi Pawlickiemu i gdy postanowił nie kandydować ponownie na stanowisko prezesa, jego następc± został Tomasz Augustyn.

Radni poznali nowego prezesa PWiK

Pi±tkowa sesja była pierwsz±, na któr± przyszedł oficjalnie jako nowy prezes spółki. W wolnych głosach i wnioskach nowy prezes przedstawił się radnym. W swoim krótkim wyst±pieniu opowiedział o swoim dotychczasowym do¶wiadczeniu zawodowym.

Tomasz Augustyn przez 6 lat pracował w zakładzie usług komunalnych w KaĽmierzu. Jest absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza (kierunek - zarz±dzanie i marketing), kończył także studium podyplomowe w zakresie pozyskiwania ¶rodków unijnych.

Bardzo zdenerwowany swoim pierwszym publicznym wyst±pieniem w Obornikach, Tomasz Augustyniak powiedział, że ma nadzieję podołać nowemu wyzwaniu, jakim jest prezesowanie tak dużej spółce. Miejmy nadzieję, że zadanie to wykona tak dobrze jak jego poprzednik, a łatwo nie będzie, tym bardziej, że Tomasz Augustyniak nie ma wykształcenia typowo technicznego i jak na razie zatrudniony jest na pół etatu, ponieważ do końca czerwca na cały etat zatrudniony jest jeszcze w KaĽmierzu.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Zenek
Data: 09.05.2008 15:49:47

Jak to prezes PWiK bez technicznego wykształcenia?


Marian
Data: 10.05.2008 12:03:50

prezes na pół etatu....tylu ludzi wykształconych a kto¶ kto ma zarz±dzanie i marketing na takie stanowisko....,,Bardzo zdenerwowany swoim pierwszym publicznym wyst±pieniem w Obornikach, Tomasz Augustyniak powiedział, że ma nadzieję podołać nowemu wyzwaniu, jakim jest prezesowanie tak dużej spółce" - a nóż się uda .... pytanie kto decyduje o wyborze takich ludzi??


vilmara
Data: 01.06.2010 01:12:39

jestem ciekawy kto go tak popar
znOw niewlasciwy człowiek


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071