Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Obornikach burmistrz Obornik, Anna Rydzewska, otrzymała absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2007. Samo głosowanie poprzedziło przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu oraz zapoznanie radnych z wykonanymi inwestycjami. Następnie odbyła się dyskusja oraz głosowanie.

Absolutorium dla burmistrz Anny Rydzewskiej

Jakie zastrzeżenia miał Wojciech Pawlik do pracy burmistrz Anny Rydzewskiej oraz kto w Urzędzie Miejskim zdaniem radnego Lemańskiego "odwala zwykłą chałturę" przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Gazety Powiatowej nr 14 (217).Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Mieszkaniec
Data: 29.04.2008 17:25:03

Nasze podatki łatwo wydawać a sobie PENSYJKę windować można czemu nie? lecz ile miejsc pracy przybyło! czy nasze dzieci muszą szukać pracy gdzięś dalej... chodzby w Poznaniu! Jak pomóc tym którzy rano wcześnie wstają i idą na zatłoczony pociąg. Pani Anna Rydzewska już zapomniała jak trudno o miejsce w wagonach - jaki piękny zabrudzony jest teren przy torach!!! A co tam BYLE wydać pieniądze na zileń miejską choćby!? (na ogrodach będzie ładniej i za wspólne pieniądze) podatników drzewa się połamie krzewy przeżedzi i jakś tam będzie a pomieszczenia basenu w ilu % jest zagospodarowane! ile będzie jeszcze uroczystych z LAMPKĄ wina oficjelami imprez za nasze !!! He!? Pani Burmistrz???


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071