Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Na pi±tkowej sesji Rady Miejskiej w Obornikach burmistrz Obornik, Anna Rydzewska, otrzymała absolutorium za wykonanie budżetu w roku 2007. Samo głosowanie poprzedziło przedstawienie sprawozdania z wykonania budżetu oraz zapoznanie radnych z wykonanymi inwestycjami. Następnie odbyła się dyskusja oraz głosowanie.

Absolutorium dla burmistrz Anny Rydzewskiej

Jakie zastrzeżenia miał Wojciech Pawlik do pracy burmistrz Anny Rydzewskiej oraz kto w Urzędzie Miejskim zdaniem radnego Lemańskiego "odwala zwykł± chałturę" przeczytasz w dzisiejszym wydaniu Gazety Powiatowej nr 14 (217).¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Mieszkaniec
Data: 29.04.2008 17:25:03

Nasze podatki łatwo wydawać a sobie PENSYJKę windować można czemu nie? lecz ile miejsc pracy przybyło! czy nasze dzieci musz± szukać pracy gdzię¶ dalej... chodzby w Poznaniu! Jak pomóc tym którzy rano wcze¶nie wstaj± i id± na zatłoczony poci±g. Pani Anna Rydzewska już zapomniała jak trudno o miejsce w wagonach - jaki piękny zabrudzony jest teren przy torach!!! A co tam BYLE wydać pieni±dze na zileń miejsk± choćby!? (na ogrodach będzie ładniej i za wspólne pieni±dze) podatników drzewa się połamie krzewy przeżedzi i jak¶ tam będzie a pomieszczenia basenu w ilu % jest zagospodarowane! ile będzie jeszcze uroczystych z LAMPKˇ wina oficjelami imprez za nasze !!! He!? Pani Burmistrz???


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071