Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Już wkrótce na terenie Obornik zacznie działać Ośrodek Wspomagania Dziecka i Rodziny "Światełko", w którego strukturach powstać ma także "Szkoła dla Rodziców". Ośrodek ten powstaje w ramach projektu realizowanego przez Towarzystwo Przywracania Rodziny "Światełko" znajdującego się właśnie w Obornikach. Główną misją Towarzystwa jest pomoc dziecku i rodzinie.

Dotąd z inicjatywy Towarzystwa powstały trzy placówki z czego jedna funkcjonuje w Obornikach. Budowany w Obornikach ośrodek finansowany jest ze środków Mechanizmu Finansowego EOG i Funduszu Norweskiego, jednak z własnych środków musi na tę inwestycję zabezpieczyć 10%, dlatego Towarzystwo liczy na pomoc ludzi dobrej woli a zainteresowani pieniądze mogą wpłacać na konto Towarzystwa: BZ WBK III O/ Poznań 28109013590000000035018513.

Ośrodek, który powstaje w Obornikach budowany jest z myślą o wszystkich rodzinach, mają się w nim odbywać zajęcia, spotkania dla dzieci, młodzieży i rodziców. Jak zapowiada koordynator projektu Anna Szurpicka, w ośrodku przez cały czas będą specjaliści w pracy z rodziną: pedagog, terapeuta, psycholog.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071