Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Już wkrótce na terenie Obornik zacznie działać O¶rodek Wspomagania Dziecka i Rodziny "¦wiatełko", w którego strukturach powstać ma także "Szkoła dla Rodziców". O¶rodek ten powstaje w ramach projektu realizowanego przez Towarzystwo Przywracania Rodziny "¦wiatełko" znajduj±cego się wła¶nie w Obornikach. Główn± misj± Towarzystwa jest pomoc dziecku i rodzinie.

Dot±d z inicjatywy Towarzystwa powstały trzy placówki z czego jedna funkcjonuje w Obornikach. Budowany w Obornikach o¶rodek finansowany jest ze ¶rodków Mechanizmu Finansowego EOG i Funduszu Norweskiego, jednak z własnych ¶rodków musi na tę inwestycję zabezpieczyć 10%, dlatego Towarzystwo liczy na pomoc ludzi dobrej woli a zainteresowani pieni±dze mog± wpłacać na konto Towarzystwa: BZ WBK III O/ Poznań 28109013590000000035018513.

O¶rodek, który powstaje w Obornikach budowany jest z my¶l± o wszystkich rodzinach, maj± się w nim odbywać zajęcia, spotkania dla dzieci, młodzieży i rodziców. Jak zapowiada koordynator projektu Anna Szurpicka, w o¶rodku przez cały czas będ± specjali¶ci w pracy z rodzin±: pedagog, terapeuta, psycholog.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071