Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Z dniem 31 marca 2008 funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacji w Obornikach przestał pełnić Sławomir Pawlicki. Prezes spółki złożył swoj± rezygnację na ręce burmistrz Obornik, Anny Rydzewskiej.

PWiK pod rz±dami Sławomira Pawlickiego działała bardzo sprawnie i prężnie, a co najważniejsze nie przynosiła strat. PWiK przez okres jego rz±dów zrealizowało kilka do¶ć ważnych inwestycji. Jak podała na sesji Rady Miejskiej burmistrz Rydzewska, 27 marca na zebraniu Rady Nadzorczej wybrany został nowy prezes. Nowy prezes zacz±ł pełnić swoje obowi±zki 1 kwietnia 2008 r.

Tematem rezygnacji prezesa Pawlickiego zainteresowali się też radni. Waleria Liczak pytała na sesji o przyczyny rezygnacji. Radnej wyczerpuj±cej odpowiedzi udzielił sam prezes i wytłumaczył jej, że nie zrezygnował wcale z pracy w PWiK, a jedynie po upływie pięcioletniej kadencji prezesa nie chce dalej pełnić tej funkcji. Prezes Pawlicki podziękował radnym za pięcioletni± współpracę. W imieniu radnych opozycyjnych podziękowania prezesowi złożył radny Witold Żółć. Według radnego, Sławomir Pawlicki to uczciwy i bardzo kompetentny fachowiec, który postawił spółkę PWiK na nogi. Symboliczne kwiaty prezesowi wręczyła radna Anna Dziarmaga.

Miejmy nadzieję, że nowy prezes godnie zast±pi na tym ważnym stanowisku Sławomira Pawlickiego a spółka nadal będzie sprawnie działać. Panu Sławkowi życzymy wszystkiego dobrego.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

ja
Data: 23.01.2014 17:51:29

jak można o tym człowieku pisać uczciwy. To ur±ga uczciwym ludziom


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071