Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Z dniem 31 marca 2008 funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Wodnego i Kanalizacji w Obornikach przestał pełnić Sławomir Pawlicki. Prezes spółki złożył swoją rezygnację na ręce burmistrz Obornik, Anny Rydzewskiej.

PWiK pod rządami Sławomira Pawlickiego działała bardzo sprawnie i prężnie, a co najważniejsze nie przynosiła strat. PWiK przez okres jego rządów zrealizowało kilka dość ważnych inwestycji. Jak podała na sesji Rady Miejskiej burmistrz Rydzewska, 27 marca na zebraniu Rady Nadzorczej wybrany został nowy prezes. Nowy prezes zaczął pełnić swoje obowiązki 1 kwietnia 2008 r.

Tematem rezygnacji prezesa Pawlickiego zainteresowali się też radni. Waleria Liczak pytała na sesji o przyczyny rezygnacji. Radnej wyczerpującej odpowiedzi udzielił sam prezes i wytłumaczył jej, że nie zrezygnował wcale z pracy w PWiK, a jedynie po upływie pięcioletniej kadencji prezesa nie chce dalej pełnić tej funkcji. Prezes Pawlicki podziękował radnym za pięcioletnią współpracę. W imieniu radnych opozycyjnych podziękowania prezesowi złożył radny Witold Żółć. Według radnego, Sławomir Pawlicki to uczciwy i bardzo kompetentny fachowiec, który postawił spółkę PWiK na nogi. Symboliczne kwiaty prezesowi wręczyła radna Anna Dziarmaga.

Miejmy nadzieję, że nowy prezes godnie zastąpi na tym ważnym stanowisku Sławomira Pawlickiego a spółka nadal będzie sprawnie działać. Panu Sławkowi życzymy wszystkiego dobrego.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

ja
Data: 23.01.2014 17:51:29

jak można o tym człowieku pisać uczciwy. To urąga uczciwym ludziom


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071