Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę 15 marca w gościnnych progach restauracji Millenium w Obornikach odbyło się zebranie sprawozdawcze Motoklubu Oborniki. Z zaproszonych gości na zebraniu obecni byli: starosta Gustaw Wańkowicz, wicestarosta Przemysław Gronostaj, V-c Prezes Zarządu Okręgu d/s sportu Henryk Ruks, Członek Głównej Komisji Sportów Motorowych Mieczysław Kałuża.

Wszystkich przybyłych przywitał prezes Mototklubu Ryszard Obst, który podsumował działalność klubu w roku 2007. Wiele ciepłych słów motocrosowcy usłyszeli od starosty Gustawa Wańkowicza, który w imieniu władz samorządowych powiatu docenił wkład jaki ma Motoklub w promowanie naszego regionu, a także pogratulował wyników sportowych osiągniętych w roku 2007.

Do gratulacji przyłączył się także V-c Prezes Zarządu Okręgu d/s sportu Henryk Ruks, który w imieniu Polskiego Związku Motorowego wyróżnił kliku działaczy i zawodników za dotychczasową pracę w propagowaniu sportów motorowych. Brązowe odznaki otrzymali: Tomasz Okupniak, Karol Okupniak, Ireneusz Gronostaj, Paweł Ruks, Artur Obst, Marek Dominik, Michał Litwin, Bolesław Drzewiecki.

Redakcja Gazety Powiatowej przyłącza się do gratulacji i życzy również udanych wyników sportowych w roku bieżącym.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071