Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

W niedzielę 15 marca w go¶cinnych progach restauracji Millenium w Obornikach odbyło się zebranie sprawozdawcze Motoklubu Oborniki. Z zaproszonych go¶ci na zebraniu obecni byli: starosta Gustaw Wańkowicz, wicestarosta Przemysław Gronostaj, V-c Prezes Zarz±du Okręgu d/s sportu Henryk Ruks, Członek Głównej Komisji Sportów Motorowych Mieczysław Kałuża.

Wszystkich przybyłych przywitał prezes Mototklubu Ryszard Obst, który podsumował działalno¶ć klubu w roku 2007. Wiele ciepłych słów motocrosowcy usłyszeli od starosty Gustawa Wańkowicza, który w imieniu władz samorz±dowych powiatu docenił wkład jaki ma Motoklub w promowanie naszego regionu, a także pogratulował wyników sportowych osi±gniętych w roku 2007.

Do gratulacji przył±czył się także V-c Prezes Zarz±du Okręgu d/s sportu Henryk Ruks, który w imieniu Polskiego Zwi±zku Motorowego wyróżnił kliku działaczy i zawodników za dotychczasow± pracę w propagowaniu sportów motorowych. Br±zowe odznaki otrzymali: Tomasz Okupniak, Karol Okupniak, Ireneusz Gronostaj, Paweł Ruks, Artur Obst, Marek Dominik, Michał Litwin, Bolesław Drzewiecki.

Redakcja Gazety Powiatowej przył±cza się do gratulacji i życzy również udanych wyników sportowych w roku bież±cym.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071