Data: , Źródło: , Oborniki

Jak możesz pomóc zwierzakom? Po prostu kupując kalendarz ścienny na którym widnieją zdjęcia psów, które przebywają w naszym schronisku. Zysk ze sprzedaży kalendarzy (po opłaceniu kosztów wydruku) będzie...

...w całości przeznaczony na rzecz psiaków ze schroniska i innych potrzebujących zwierząt. Kalendarze można kupić we wszystkich szkołach w Obornikach Wlkp oraz w sklepie zoologicznym MEDUZA przy ul. Szarych Szeregów, w sklepie zoologicznym przy ul. Powstańców Wlkp. MOLINEZJA oraz w sklepie zoologicznym w Murowanej Goslinie na osiedlu Zielone Wzórza.

Koszt kalendarza to tylko 3 zł.

Kalendarze można również zakupić na Allegro:
http://www.allegro.pl/item283886669_kalendarz_psy_2008_charytatywna.html

Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Obornikach Wielkopolskich zostało założone dzięki inicjatywie członków Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i wybudowane przez Urząd Miasta i Gminy w Obornikach w 1994 roku. Pierwszym zamieszkałym w schronisku psem była piętnastoletnia suczka o imieniu Mika. Z czasem liczba psów wzrastała. Na chwilę obecną znajduje się u nas około 140 psów. Przytulisko mieści się przy Powiatowym Zakładzie Weterynarii.

Wszystkim, którym nie jest obojętny los bezdomnych psów zachęcamy do adopcji domowej lub wirtualnej (adopcja na odległość) psów znajdujących się w Schronisku dla psów "Azorek" w Obornikach. Informacje oraz zdjęcia psów przeznaczonych do adopcji znajdują się na stronie: http://toz.obornikionline.pl/toz/s/adopcje.Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Ola
Data: 13.05.2009 17:04:31

Dzień dobry! Ja chciałabym kupić kalendarz. Mój adres e-mail to ola_zareba@wp.pl a ile będzie kosztowało w sumie kalendarz+koszt przesyłki?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071