Data: , Źródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Już po raz drugi w ostatnim czasie po opublikowaniu artykułu na temat prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Marii Pilarskiej, do naszej redakcji zadzwonili dwaj jej "adwokaci". Niestety...

...w obu przypadkach panowie, nie przeczytali artykułów ze zrozumieniem lub też znali ich treść tylko z opowieści, czyżby samej zainteresowanej?

W pierwszym przypadku "obrońca" pani prezes rozmawiał z nami na temat ulicy Pogodnej, niestety, jego wiedza na temat historii budowy tej ulicy ograniczyła się tylko do stwierdzenia "że to wszystko wina gminy, oraz gazety, że wypisuje takie bzdury".

Drugi z "obrońców" pani prezes zadzwonił po artykule "Politykowanie, czy prezesowanie". Przypomnijmy, że w artykule tym zastanawialiśmy się czy dla dobra Spółdzielni prezes Maria Pilarska powinna zajmować się polityką czy też nie? Przypomnieliśmy również, że politykowanie pani prezes nie przyniosło nic dobrego, wystarczy przypomnieć ciągłe spory do jakich dochodziło w poprzedniej kadencji Rady Miejskiej w Obornikach, w której to Maria Pilarska była radną. Mimo obiecywanych wielu inwestycji na terenach osiedli mieszkaniowych Spółdzielni Mieszkaniowej w Obornikach udało się tak faktycznie zrobić jedną Drogę Leśną i to przy mocnych mediacjach ówczesnego wiceprezesa Marka Helbika. Konflikty personalne Marii Pilarskiej z władzami spowodowały, że stosunki na linii gmina Spółdzielnia Mieszkaniowa są nadal bardzo chłodne.

Nasz zeszłotygodniowy rozmówca przedstawił się jako wykonawca Drogi Leśnej. Zarzucił nam, że w artykule jest wiele nieścisłości i nieprawdy wyssanej z palca. Niestety na prośbę redaktora naczelnego aby wskazał konkretnie, co jest nieprawdą rozmówca powiedział, że nie wie i że doczyta. Być może jednak nie doczyta, a przeczyta artykuł, w którym przecież na temat wykonawcy nie było ani słowa. Czyżby zatem ktoś go wpuścił w przysłowiowe maliny, a on sam dzwoniąc i nie wiedząc dokładnie w jakiej sprawie po prostu się ośmieszył...?

Cóż czy to się komuś podoba, czy też nie taka jest rola prasy, a "społecznym obrońcom" pani prezes radzimy po pierwsze czytać, a po drugie czytać ze zrozumieniem, zanim kolejny raz zdecydują się dzwonić z pretensjami do naszej redakcji.Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071