Data: , ¬ródło: Obornicka Gazeta Powiatowa

Już po raz drugi w ostatnim czasie po opublikowaniu artykułu na temat prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Marii Pilarskiej, do naszej redakcji zadzwonili dwaj jej "adwokaci". Niestety...

...w obu przypadkach panowie, nie przeczytali artykułów ze zrozumieniem lub też znali ich tre¶ć tylko z opowie¶ci, czyżby samej zainteresowanej?

W pierwszym przypadku "obrońca" pani prezes rozmawiał z nami na temat ulicy Pogodnej, niestety, jego wiedza na temat historii budowy tej ulicy ograniczyła się tylko do stwierdzenia "że to wszystko wina gminy, oraz gazety, że wypisuje takie bzdury".

Drugi z "obrońców" pani prezes zadzwonił po artykule "Politykowanie, czy prezesowanie". Przypomnijmy, że w artykule tym zastanawiali¶my się czy dla dobra Spółdzielni prezes Maria Pilarska powinna zajmować się polityk± czy też nie? Przypomnieli¶my również, że politykowanie pani prezes nie przyniosło nic dobrego, wystarczy przypomnieć ci±głe spory do jakich dochodziło w poprzedniej kadencji Rady Miejskiej w Obornikach, w której to Maria Pilarska była radn±. Mimo obiecywanych wielu inwestycji na terenach osiedli mieszkaniowych Spółdzielni Mieszkaniowej w Obornikach udało się tak faktycznie zrobić jedn± Drogę Le¶n± i to przy mocnych mediacjach ówczesnego wiceprezesa Marka Helbika. Konflikty personalne Marii Pilarskiej z władzami spowodowały, że stosunki na linii gmina Spółdzielnia Mieszkaniowa s± nadal bardzo chłodne.

Nasz zeszłotygodniowy rozmówca przedstawił się jako wykonawca Drogi Le¶nej. Zarzucił nam, że w artykule jest wiele nie¶cisło¶ci i nieprawdy wyssanej z palca. Niestety na pro¶bę redaktora naczelnego aby wskazał konkretnie, co jest nieprawd± rozmówca powiedział, że nie wie i że doczyta. Być może jednak nie doczyta, a przeczyta artykuł, w którym przecież na temat wykonawcy nie było ani słowa. Czyżby zatem kto¶ go wpu¶cił w przysłowiowe maliny, a on sam dzwoni±c i nie wiedz±c dokładnie w jakiej sprawie po prostu się o¶mieszył...?

Cóż czy to się komu¶ podoba, czy też nie taka jest rola prasy, a "społecznym obrońcom" pani prezes radzimy po pierwsze czytać, a po drugie czytać ze zrozumieniem, zanim kolejny raz zdecyduj± się dzwonić z pretensjami do naszej redakcji.¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071