Data: , Źródło: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki

Decathlon Swadzim to kolejna firma, która ufundowała nagrody dla uczestników obornickiego półmaratonu. Wśród wszystkich biegaczy, którzy ukończą bieg o Puchar Złotej Pyry rozlosowanych zostanie  sześć pulsometrów. 

Bez wątpienia tego typu urządzenie przyda się każdemu kto na co dzień w sposób mniej lub bardziej wyczynowy uprawia bieganie. 
 
To nie wszystkie atrakcje, które czekają na uczestników tegorocznego biegu. Przypominamy, że na każdego zawodnika czeka popularna w Wielkopolsce pyra z gzikiem a oprócz tego tradycyjnie już smażona kiełbasa, ciasto, owoce. Oczywiście podobnie jak w roku ubiegłym dla wszystkich gości i kibiców na Rynku usytuowany będzie telebim za pośrednictwem którego będzie można oglądać to co dzieje się na trasie półmaratonu. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do Obornik.  
Źródło: www.biegi.oborniki.plŹródło: Obornickie Centrum Sportu

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Maciek
Data: 15.07.2016 10:49:21

Super :) Miło z ich strony, że się włączyli w akcję. Oni mają tam taki pulsometr http://pulsometry.sklep-outlet.pl/outlet-polar-ft7.html. Mam nadzieję, że jak pobiegnę to może uda mi się go wylosować :D


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071