Data: , ¬ródło: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki

Decathlon Swadzim to kolejna firma, która ufundowała nagrody dla uczestników obornickiego półmaratonu. W¶ród wszystkich biegaczy, którzy ukończ± bieg o Puchar Złotej Pyry rozlosowanych zostanie  sze¶ć pulsometrów. 

Bez w±tpienia tego typu urz±dzenie przyda się każdemu kto na co dzień w sposób mniej lub bardziej wyczynowy uprawia bieganie. 
 
To nie wszystkie atrakcje, które czekaj± na uczestników tegorocznego biegu. Przypominamy, że na każdego zawodnika czeka popularna w Wielkopolsce pyra z gzikiem a oprócz tego tradycyjnie już smażona kiełbasa, ciasto, owoce. Oczywi¶cie podobnie jak w roku ubiegłym dla wszystkich go¶ci i kibiców na Rynku usytuowany będzie telebim za po¶rednictwem którego będzie można ogl±dać to co dzieje się na trasie półmaratonu. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do Obornik.  
¬ródło: www.biegi.oborniki.pl¬ródło: Obornickie Centrum Sportu

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Maciek
Data: 15.07.2016 10:49:21

Super :) Miło z ich strony, że się wł±czyli w akcję. Oni maj± tam taki pulsometr http://pulsometry.sklep-outlet.pl/outlet-polar-ft7.html. Mam nadzieję, że jak pobiegnę to może uda mi się go wylosować :D


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071