Data: , Źródło: KPPSP Oborniki, Oborniki

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Obornikach i osobistemu zainteresowaniu sprawą przez burmistrza Obornik Pana Tomasza Szramę oraz dużemu zaangażowaniu strażaków-ratowników z OSP Rożnowo, zakończono w dniu 23.05.2014r. dwuetapowe prace związane z czyszczeniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym 15 metrowego masztu pod syrenę alarmową i urządzenia łączności zlokalizowanego przy strażnicy OSP Rożnowo.

W pierwszym etapie prac Firma Borowiak 
 - Olech S.C. z Obornik wykonała demontaż masztu, czyszczenie jego konstrukcji metodą piaskowania, wykonała jego specjalistyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz ponowny montaż masztu. 
 W drugim etapie prac, Serwis Łączności Firmy ‘’FOKS’’ z Poznania wykonał kapitalny remont elektrycznej syreny alarmowej oraz jej montaż wraz z antenami urządzenia zdalnego, selektywnego alarmowania na maszcie. Wyremontowany i zakonserwowany wraz z urządzeniami łączności maszt nie służy wyłącznie alarmowaniu straży pożarnej ale pracuje również w powiatowym i gminnym systemie powszechnego ostrzegania ludności.Źródło: KPPSP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071