Data: , ¬ródło: KPPSP Oborniki, Oborniki

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Obornikach i osobistemu zainteresowaniu spraw± przez burmistrza Obornik Pana Tomasza Szramę oraz dużemu zaangażowaniu strażaków-ratowników z OSP Rożnowo, zakończono w dniu 23.05.2014r. dwuetapowe prace zwi±zane z czyszczeniem i zabezpieczeniem antykorozyjnym 15 metrowego masztu pod syrenę alarmow± i urz±dzenia ł±czno¶ci zlokalizowanego przy strażnicy OSP Rożnowo.

W pierwszym etapie prac Firma Borowiak 
 - Olech S.C. z Obornik wykonała demontaż masztu, czyszczenie jego konstrukcji metod± piaskowania, wykonała jego specjalistyczne zabezpieczenie antykorozyjne oraz ponowny montaż masztu. 
 W drugim etapie prac, Serwis Ł±czno¶ci Firmy ‘’FOKS’’ z Poznania wykonał kapitalny remont elektrycznej syreny alarmowej oraz jej montaż wraz z antenami urz±dzenia zdalnego, selektywnego alarmowania na maszcie. Wyremontowany i zakonserwowany wraz z urz±dzeniami ł±czno¶ci maszt nie służy wył±cznie alarmowaniu straży pożarnej ale pracuje również w powiatowym i gminnym systemie powszechnego ostrzegania ludno¶ci.¬ródło: KPPSP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071