Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

Ruszyła kolejna, III edycja konkursu "Miłość z podbitym okiem? Listy nadziei. Twoja Historia może uratować komuś życie". Celem konkursu jest zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec przemocy.

Konkurs organizowany jest przez Poseł na Sejm RP Elżbietę Radziszewską i Prezydent Radomska Annę Milczanowską. Patronat honorowy nad konkursem sprawuje Marszałek Sejmu RP Ewa Kopacz. 
 
 Celem konkursu jest zachęcenie do aktywnego sprzeciwu wobec przemocy oraz przełamywania tabu i stereotypów jej dotyczących, poprzez zaprezentowanie osobistych świadectw osób, które doświadczyły przemocy domowej i przedstawienie skutecznych sposobów i metod wyjścia z tego problemu. 
 
 Prace konkursowe będą przyjmowane do 23 maja br. Można je nadsyłać na adres Biuro poselskie Elżbiety Radziszewskiej ul. Słowackiego 13, 97-300 Piotrków Trybunalski z dopiskiem "Miłość z podbitym okiem" lub na adres miłość.z.podbitym.okiem@gmail.com 
 
 Więcej informacji znajdziecie państwo pod adresem http://www.niebieskalinia.pl/edukacja/serwis-informacyjny/5142-iii-edycja-konkursu-milosc-z-podbitym-okiem-listy-nadzieiŹródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071