Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

19 maja mija rok od otwarcia zrewitalizowanych obornickich Łazienek. Ten rok pokazał jak bardzo czekali¶my na tego typu miejsce. Łazienki każdego dnia przyci±gaj± dziesi±tki spacerowiczów w każdym wieku, nieprzerwalnie broni±c miana najbardziej klimatycznego miejsca w mie¶cie.

Dużym powodzeniem cieszył się organizowany tam w ubiegłym roku cykl "Niedziel nad Wełn±",  czyli cotygodniowych spotkań z różnorodn± muzyk± na łonie natury. W tym roku jednak mamy zupełnie nowe propozycje! Choć nie mówimy "nie" muzycznym spotkaniom...
 
Już dzi¶ możemy uchylić r±bka tajemnicy,  dotycz±cej wakacyjnych planów. W lipcu na Łazienkach stawiamy na kulturę, a konkretniej - film. W każd± lipcow± sobotę (wieczorami) na Łazienkach zago¶ci kino plenerowe. Na ogromnym ekranie wynajętym dzięki wsparciu firmy Ruukki, która w tym roku ¶więtuje 40 lecie "płyty obornickiej", będziemy mogli ogl±dać bestsellery ¶wiatowego kina. Jakie? Zdradzimy już wkrótce!
 
W sierpniu natomiast ruszamy z zupełnie nowym programem "B±dĽ FIT na Łazienkach!". Będziemy zachęcać do aktywnego spędzania niedzielnych przedpołudni, co tydzień proponuj±c inny rodzaj aktywno¶ci. W¶ród naszych propozycji znajd± się ZUMBA, joga, aerobik i trening funkcjonalny - prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Czy jest co¶ lepszego od treningu na ¶wieżym powietrzu?
 
To jeszcze nie koniec... Więcej informacji już wkrótce!¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +3 (+3 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071