Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

19 maja mija rok od otwarcia zrewitalizowanych obornickich Łazienek. Ten rok pokazał jak bardzo czekaliśmy na tego typu miejsce. Łazienki każdego dnia przyciągają dziesiątki spacerowiczów w każdym wieku, nieprzerwalnie broniąc miana najbardziej klimatycznego miejsca w mieście.

Dużym powodzeniem cieszył się organizowany tam w ubiegłym roku cykl "Niedziel nad Wełną",  czyli cotygodniowych spotkań z różnorodną muzyką na łonie natury. W tym roku jednak mamy zupełnie nowe propozycje! Choć nie mówimy "nie" muzycznym spotkaniom...
 
Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy,  dotyczącej wakacyjnych planów. W lipcu na Łazienkach stawiamy na kulturę, a konkretniej - film. W każdą lipcową sobotę (wieczorami) na Łazienkach zagości kino plenerowe. Na ogromnym ekranie wynajętym dzięki wsparciu firmy Ruukki, która w tym roku świętuje 40 lecie "płyty obornickiej", będziemy mogli oglądać bestsellery światowego kina. Jakie? Zdradzimy już wkrótce!
 
W sierpniu natomiast ruszamy z zupełnie nowym programem "Bądź FIT na Łazienkach!". Będziemy zachęcać do aktywnego spędzania niedzielnych przedpołudni, co tydzień proponując inny rodzaj aktywności. Wśród naszych propozycji znajdą się ZUMBA, joga, aerobik i trening funkcjonalny - prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Czy jest coś lepszego od treningu na świeżym powietrzu?
 
To jeszcze nie koniec... Więcej informacji już wkrótce!Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +3 (+3 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071