Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Rozczarowaniem dla obornickich kibiców zakończyło się sobotnie spotkanie piłkarzy Sparty Oborniki z beniaminkiem ligi Iskr± Szydłowo. Oborniczanie zajmuj±cy pozycję wicelidera zagrali słabe spotkanie i nie zdołali pokonać zajmuj±cego dużo niższ± pozycję w tabeli rywala.

Tylko remis po dobrych interwencjach Wosickiego

Co więcej bardziej dogodne sytuacje do zdobycia bramki mieli wła¶ciwe zawodnicy z Szydłowa i tylko dobra postawa bramkarza Sparty Wosickiego uratowała punkt w Obornikach. 
 
Po zwycięskim wyjazdowym spotkaniu z liderem tabeli Tarnovi± Tarnowo, kibice Sparty oczekiwali dobrej gry i przede wszystkim zwycięstwa nad Iskr± Szydłowo. Niestety sobotnie spotkanie nie należało do najlepszych w wykonaniu podopiecznych trenera Mariusza Drewicza. Mecz rozpocz±ł się bardzo spokojnie, a gra toczyła się w ¶rodkowej czę¶ci boiska. Oba zespoły grały bardzo zachowawczo, jednak to Iskra wykazywała więcej inicjatywy do zdobycia bramki. Sparta pierwszy strzał w kierunku bramki go¶ci oddała w 30 min, po podaniu Panowicza, Bejma próbował zaskoczyć bramkarza go¶ci, jednak bardzo nieskutecznie. 
 
Drugie 45 min było również bardzo statyczne. W 48 min meczu Panowicz zmarnował dobr± sytuację trafiaj±c w bramkarza z Szydłowa. W 62 i 75 min meczu go¶cie groĽnie zaatakowali bramkę Sparty i tylko dobre interwencje Wosickiego uchroniły oborniczan od utraty bramki. Do końca spotkania, piłkarze z Obornik nie potrafili stworzyć ani jednej dogodnej sytuacji, graj±c wolno i bez koncepcji na pokonanie bramkarza Iskry, go¶cie próbowali zaskoczyć gospodarzy jeszcze w 92 min z rzutu wolnego, jednak i tym razem nie zdołali pokonać Wosickiego. 
 
Po słabym spotkaniu Sparta tylko zremisowała z Iskr± 0:0, a już 1 maja czeka j± wyjazd do Pobiedzisk na zaległy mecz z Huraganem. 
 
Skład Sparty: Wosicki - Maciejewski, Nowak Dajan ( 57 min Bukowski ), Jankowski, Michałowski, Wicberger, Cyranek, KaĽmierczak ( 86 min Nowak Paweł ), Bejma, Barabasz ( 76 min Kosmowski ), Panowicz¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071