Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach zatrzymali sprawcę wymuszenia rozbójniczego oraz sprawców kradzieży i pobicia. Do zdarzenia doszło 15 kwietnia. Czterech mężczyzn napadło na 43-letniego mechanika samochodowego. Jak ustalili funkcjonariusze przyczyną zachowania sprawców było niezadowolenie z naprawy samochodu.

We wtorek 15 kwietnia br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Obornikach otrzymał zgłoszenie o brutalnym pobiciu i kradzieży w jednej z miejscowości w powiecie obornickim. Jeszcze przed przyjazdem policjantów sprawcom udało się uciec. Nie długo cieszyli się jednak wolnością. Policjanci po kilku minutach zatrzymali wszystkich uczestników zdarzenia.
 
 Wśród zatrzymanych był klient warsztatu samochodowego i jego koledzy. Jak się okazało 45-letni mężczyzna był niezadowolony z naprawy auta i sam postanowił ukarać za to mechanika. O pomoc poprosił swoich trzech kolegów. Mężczyźni przyjechali do warsztatu, pobili brutalnie pokrzywdzonego i okradli go z narzędzi o wartości prawie 4,5 tysiąca złotych. Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty.
 
 Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty. 45-letni mężczyzna odpowie za wymuszenie rozbójnicze i decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 więzienia. Jeden z jego kolegów jest podejrzany o kradzież i pobicie. Dwaj pozostali usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

klijentka
Data: 06.05.2014 22:44:12

No to logiczne, że tak to sie skączyło gdyż cudowny mechanik pan Piotr brał pieniądze na części i naprawe a co się okazywało auto i tak nie naprawione kompletnie nie zna się na autach na dodatek dawało się auto w którym znajdowało się paliwo a dziwnym cudem odbierało się auto z pustym bakiem porażka. I na dodatek gineły dośc cenne rzeczy pozostawione w aucie. Mechanik jak ich mało nic dziwnego że ktoś wkońcu nie wytrzymał. Pan Piotr w ten sposób oszukał większość swoich klijentów.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071