Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Nie zaliczą do udanych Wielkiej Soboty zawodnicy Orkanu Objezierze i Rożnovii Rożnowo. Obie drużyny przegrały bowiem swoje mecze ligowe. Drużyna z Objezierza zmierzyła się na wyjeździe z zajmującym piąte miejsce w tabeli Rzemieślnikiem Kwilcz. 

Pechowy weekend w A - klasie

Prowadzenie w tym spotkaniu objęli gospodarze z Kwilcza, Orkan jednak zdołał wykorzystać błąd bramkarza i wyrównać. Końcówka spotkania była dobra w wykonaniu drużyny z Objezierza, jednak tym razem błąd młodego bramkarza Orkanu wykorzystali zawodnicy Rzemieślnika i to oni schodzili z boiska zwycięsko pokonując swojego rywala 2:1.

 

Spotkanie Rożnovii Rożnowo z Bykami Obrowo, było meczem o tzw. 6 ptk. Rożnowianie jeżeli jeszcze myślą o utrzymaniu w A - klasie musieli ten mecz wygrać. Niestety po słabym szczególnie początku spotkania Rożnovia przegrała w Obrowie 2:1. Gospodarze dość szybko strzelili dwie bramki drużynie z Rożnowa, wykorzystując fatalną grę szczególnie w środku pola. Trochę inaczej wyglądało drugie 45 min meczu w którym to zespół z Rożnowa zdołał zdobyć nawet jedną bramkę. Niestety do końca spotkania wyrównać się już nie udało i zamiast 3 tak potrzebnych punktów pozostał wielki niedosyt.

 

Po 17 dotychczas rozegranych kolejkach spotkań w A klasie grupie II głównym kandydatem do spadku pozostaje Rożnovia Rożnowo i KS Sarbia, które zdobyły tylko 13 pkt. Orkan Objezierze z dorobkiem 23 pkt zajmuje 9 miejsce w tabeli.    Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071