Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Nie zalicz± do udanych Wielkiej Soboty zawodnicy Orkanu Objezierze i Rożnovii Rożnowo. Obie drużyny przegrały bowiem swoje mecze ligowe. Drużyna z Objezierza zmierzyła się na wyjeĽdzie z zajmuj±cym pi±te miejsce w tabeli Rzemie¶lnikiem Kwilcz. 

Pechowy weekend w A - klasie

Prowadzenie w tym spotkaniu objęli gospodarze z Kwilcza, Orkan jednak zdołał wykorzystać bł±d bramkarza i wyrównać. Końcówka spotkania była dobra w wykonaniu drużyny z Objezierza, jednak tym razem bł±d młodego bramkarza Orkanu wykorzystali zawodnicy Rzemie¶lnika i to oni schodzili z boiska zwycięsko pokonuj±c swojego rywala 2:1.

 

Spotkanie Rożnovii Rożnowo z Bykami Obrowo, było meczem o tzw. 6 ptk. Rożnowianie jeżeli jeszcze my¶l± o utrzymaniu w A - klasie musieli ten mecz wygrać. Niestety po słabym szczególnie pocz±tku spotkania Rożnovia przegrała w Obrowie 2:1. Gospodarze do¶ć szybko strzelili dwie bramki drużynie z Rożnowa, wykorzystuj±c fataln± grę szczególnie w ¶rodku pola. Trochę inaczej wygl±dało drugie 45 min meczu w którym to zespół z Rożnowa zdołał zdobyć nawet jedn± bramkę. Niestety do końca spotkania wyrównać się już nie udało i zamiast 3 tak potrzebnych punktów pozostał wielki niedosyt.

 

Po 17 dotychczas rozegranych kolejkach spotkań w A klasie grupie II głównym kandydatem do spadku pozostaje Rożnovia Rożnowo i KS Sarbia, które zdobyły tylko 13 pkt. Orkan Objezierze z dorobkiem 23 pkt zajmuje 9 miejsce w tabeli.    ¬ródło: ObornikiOnline.pl

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071