Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

W wielk± sobotę piłkarze Sparty Oborniki zmierzyli się na wyjeĽdzie z liderem tabeli IV ligi Tarnovi± Tarnowo Podgórne i po dobrym pojedynku oraz bramce Panowicza przywieĽli trzy punkty z trudnego terenu. Pierwsza połowa rozpoczęła się od wspólnego badania sił. Jednak z każd± minut± to Sparta zaczęła coraz groĽniej atakować.

W 10 min meczu Panowicz oddał pierwszy strzał na bramkę gospodarzy jednak niecelny. W 11 min meczu Michałowski zdecydował się na samotny rajd lew± stron± boiska zakończony niecelnym strzałem. W 24 min meczu oborniczanie przeprowadzili kolejny groĽny kontratak. Wicberger znalazł w polu karnym KaĽmierczaka, który ¶ci±gn±ł obrońców pod linię końcow± boiska, jednak piłka po jego strzale uderzyła w boczn± siatkę bramki. W 25 min meczu bł±d bramkarza z Tarnowa, który zbyt lekko wybijał piłkę wykorzystał Barabasz. Pomocnik Sparty dograł piłkę do Panowicza, który wywalczył rzut rożny. W 35 min meczu Sparta objęła prowadzenie. Po stałym fragmencie gry, gospodarze wybili piłkę do przodu, do której najszybciej doskoczył Maciejewski. Obrońca Sparty z pierwszej piłki zagrał długie podanie w pole karne do wybiegaj±cego z drugiej linii Panowicza. Napastnik Sparty zachował się w tej sytuacji wzorcowo, najpierw przyj±ł piłkę na klatkę piersiow±, potem prawn± nog± przerzucił j± na lew± mijaj±c obrońcę i uderzył mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki pokonuj±c bezradnego bramkarza gospodarzy. W 38 min meczu Barabasz przejmuje piłkę przed polem karnym zagrywa do Panowicza, jednak tym razem strzał napastnika oborniczan jest niecelny. Do końca pierwszej połowy wynik spotkania nie uległ już zmianie. 
 
Drugie 45 min sobotniego spotkania dobrze rozpoczęli spartanie. Po szybkim kontrataku Panowicz zagrał piłkę na wolne pole do KaĽmierczaka, który wywalczył tylko rzut rożny. W 62 min meczu gospodarze mieli najdogodniejsz± sytuację do wyrównania. Po rzucie wolnym wykonywanym z ok 30 metrów, poprzeczka uratowała Spartę od utraty bramki. Z każd± kolejn± minut± meczu zespół z Tarnowa starał się odrobić jednobramkow± stratę, jednak gra defensywna Sparty była na tyle skuteczna, że gospodarze nie zdołali pokonać Wosickiego. 
 
Oborniczanie wygrali drugi pod rz±d mecz z czołow± drużyn± IV ligi, a już w sobotę zmierz± się u siebie z Iskr± Szydłowo. 
 
Skład Sparty: Wosicki - Maciejewski, Radziwołek, Jankowski, Michałowski, Wicberger, Cyranek, KaĽmierczak ( 77 min Kosmowski ), Bejma, Barabasz ( 89 min Paweł Nowak ), Panowicz 
 
Bramka dla Sparty: 35 min Panowicz 
 
Żółta kartka: Wicberger¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071