Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

W Wielki Piątek doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki BMW nie zachował ostrożności i uderzył w tył innego samochodu. Kierowca bmw miał niespełna 2,5 promila alkoholu  w wydychanym powietrzu. 
 
  

Około godz. 19:30 na ul. Czarnkowskiej w Obornikach doszło do bardzo niebezpiecznego  zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW 44-letni mieszkaniec powiatu Obornickiego z dużą prędkością uderzył w tył pojazdu marki Honda,  który skręcał w lewo. Następnie honda uderzyła w bok chevroleta, który jechał z naprzeciwka. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowca bmw miał niespełna 2,5 promila. Na wskutek tego zdarzenia kierujący pojazdem marki Honda został hospitalizowany.
Należy podkreślić, że kierujący chevroletem jechał wraz z żoną i trójką kilkuletnich dzieci i tylko jego opanowanie oraz refleks doprowadziły do tego, iż kierowca oraz jego rodzina wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń. 
Nieodpowiedzialny kierowca bmw próbował uciec pieszo z miejsca zdarzenia, lecz szybko został zatrzymany, teraz będzie trzeźwiał w policyjnej celi. Grozi mu do 12 lat więzienia.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071