Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W Wielki Pi±tek doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeĽwego kierowcy. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kieruj±cy samochodem marki BMW nie zachował ostrożno¶ci i uderzył w tył innego samochodu. Kierowca bmw miał niespełna 2,5 promila alkoholu  w wydychanym powietrzu. 
 
  

Około godz. 19:30 na ul. Czarnkowskiej w Obornikach doszło do bardzo niebezpiecznego  zdarzenia drogowego. Z wstępnych ustaleń wynika, że kieruj±cy samochodem marki BMW 44-letni mieszkaniec powiatu Obornickiego z duż± prędko¶ci± uderzył w tył pojazdu marki Honda,  który skręcał w lewo. Następnie honda uderzyła w bok chevroleta, który jechał z naprzeciwka. Badanie na zawarto¶ć alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że kierowca bmw miał niespełna 2,5 promila. Na wskutek tego zdarzenia kieruj±cy pojazdem marki Honda został hospitalizowany.
Należy podkre¶lić, że kieruj±cy chevroletem jechał wraz z żon± i trójk± kilkuletnich dzieci i tylko jego opanowanie oraz refleks doprowadziły do tego, iż kierowca oraz jego rodzina wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń. 
Nieodpowiedzialny kierowca bmw próbował uciec pieszo z miejsca zdarzenia, lecz szybko został zatrzymany, teraz będzie trzeĽwiał w policyjnej celi. Grozi mu do 12 lat więzienia.¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071