Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

Poznań, Gdańsk, Katowice, Nowy Jork i Oborniki - co ł±czy te miasta ?
 
Od 25 marca amatorskie ligi piłkarskie szóstek Red Box zawitaj± do Obornik, gdzie będ± się odbywały pod nazw± Red Box Obornicka Liga Mistrzów. 

Ligi Red Box w Obornikach!

Jest to nowatorskie przedsięwzięcie które dzięki przychylno¶ci Burmistrza Obornik Tomasza Szramy, a także pomocy Urzędu Miejskiego w Obornikach i Obornickiego Centrum Sportu umożliwi przedstawicielom całego powiatu sportow± rywalizację. Patronat nad rozgrywkami objęły: Urz±d Miejski w Obornikach, Starostwo Powiatowe w Obornikach, Urz±d Miejski w RogoĽnie i Gmina Ryczywół. Rywalizacja toczyć się będzie na boiskach OCS Oborniki ze sztuczn± traw±, przy sztucznym o¶wietleniu, od poniedziałku do pi±tku, od 19 do 21. Drużyny będ± podzielone na grupy, potem na ligi, zagwarantowanych będzie około 13 meczów, w zależno¶ci od ilo¶ci zgłoszeń. Drużyny grać będ± piłkami meczowymi Adidasa Brazuca, dokładnie tymi samymi jakimi będ± rozgrywane mecze podczas Mistrzostw ¦wiata w Brazylii.
 
Koszt udziału w lidze, w sezonie wiosennym wynosi 1000 zł. Pula nagród do 5000 zł. Pami±tkowe dyplomy otrzymaj±  wszyscy uczestnicy, będ± także indywidualne wyróżnienia, a dla pierwszych trzech zespołów w każdej lidze medale, okazałe puchary i talony na sprzęt sportowy firmy Adidas o warto¶ci 600,- dla pierwszego miejsca, 400,- dla drugiego i 200,- dla trzeciego. Po każdym sezonie !
 
Relacje z rozgrywek ukazywać się będ± w prasie, mediach Urzędu Miejskiego w Obornikach, w miesięczniku Nasze Oborniki, oraz na stronie internetowej www.oborniki.pl Po za tym na pewno rozgrywki obecne będ± na ogólnopolskiej stronie lig Red Box www.redboxsport.pl oraz w telewizji internetowej www.redboxtv.pl, no i oczywi¶cie na Facebooku. Firmy, instytucje oraz zespoły złożone z przyjaciół, rodziny zapraszamy do sportowej rywalizacji. Zakończenie sezonu wiosennego przewidujemy na 27 czerwca.
 
Zapraszamy wszystkich do współpracy, kandydatów na sędziów do organizacji Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów.
 
Kontakt:
 
redbox@redboxsoccer.com,
 
730 992 417, 730 992 439¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071