Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

Poznań, Gdańsk, Katowice, Nowy Jork i Oborniki - co łączy te miasta ?
 
Od 25 marca amatorskie ligi piłkarskie szóstek Red Box zawitają do Obornik, gdzie będą się odbywały pod nazwą Red Box Obornicka Liga Mistrzów. 

Ligi Red Box w Obornikach!

Jest to nowatorskie przedsięwzięcie które dzięki przychylności Burmistrza Obornik Tomasza Szramy, a także pomocy Urzędu Miejskiego w Obornikach i Obornickiego Centrum Sportu umożliwi przedstawicielom całego powiatu sportową rywalizację. Patronat nad rozgrywkami objęły: Urząd Miejski w Obornikach, Starostwo Powiatowe w Obornikach, Urząd Miejski w Rogoźnie i Gmina Ryczywół. Rywalizacja toczyć się będzie na boiskach OCS Oborniki ze sztuczną trawą, przy sztucznym oświetleniu, od poniedziałku do piątku, od 19 do 21. Drużyny będą podzielone na grupy, potem na ligi, zagwarantowanych będzie około 13 meczów, w zależności od ilości zgłoszeń. Drużyny grać będą piłkami meczowymi Adidasa Brazuca, dokładnie tymi samymi jakimi będą rozgrywane mecze podczas Mistrzostw Świata w Brazylii.
 
Koszt udziału w lidze, w sezonie wiosennym wynosi 1000 zł. Pula nagród do 5000 zł. Pamiątkowe dyplomy otrzymają  wszyscy uczestnicy, będą także indywidualne wyróżnienia, a dla pierwszych trzech zespołów w każdej lidze medale, okazałe puchary i talony na sprzęt sportowy firmy Adidas o wartości 600,- dla pierwszego miejsca, 400,- dla drugiego i 200,- dla trzeciego. Po każdym sezonie !
 
Relacje z rozgrywek ukazywać się będą w prasie, mediach Urzędu Miejskiego w Obornikach, w miesięczniku Nasze Oborniki, oraz na stronie internetowej www.oborniki.pl Po za tym na pewno rozgrywki obecne będą na ogólnopolskiej stronie lig Red Box www.redboxsport.pl oraz w telewizji internetowej www.redboxtv.pl, no i oczywiście na Facebooku. Firmy, instytucje oraz zespoły złożone z przyjaciół, rodziny zapraszamy do sportowej rywalizacji. Zakończenie sezonu wiosennego przewidujemy na 27 czerwca.
 
Zapraszamy wszystkich do współpracy, kandydatów na sędziów do organizacji Red Box Obornickiej Ligi Mistrzów.
 
Kontakt:
 
redbox@redboxsoccer.com,
 
730 992 417, 730 992 439Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071