Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

W sobotnie przedpołudnie przy silnym wietrze i często padaj±cym deszczu, swój ostatni mecz sparingowy rozegrali piłkarze IV ligowej Sparty Oborniki. Rywalem oborniczan była drużyna z południowej grupy IV ligi SKP Słupca.

Po mimo tego, iż grę bardzo mocno utrudniały warunki atmosferyczne, oba zespoły zagrały solidne spotkanie. Pierwsza połowa rozpoczęła się od badania możliwo¶ci rywala. Obie drużyny prowadziły grę w ¶rodku pola. Odważniej i szybciej do panuj±cych warunków przystosowali się go¶ci. W 10 min meczu Wosicki obronił groĽny strzał z 16 metrów. W 17 min meczu Bejma oddał pierwszy strzał w kierunku bramki drużyny przyjezdnej, jednak nie trafił w bramkę. W 20 min meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bukowski, jednak podopieczni Mariusza Drewicza wywalczyli tylko rzut rożny. W 27 min meczu Sparta objęła prowadzenie. Michałowski po indywidualne akcji wrzucił piłkę w pole karne do Panowicza. Napastnik Sparty odegrał piłkę do Bukowskiego, który walcz±c ramię w ramię z obrońca i bramkarzem odegrał piłkę ponownie do Panowicza, któremu nie pozostało nic innego jak umie¶cić j± w bramce. 
 
Drug± połowę meczu lepiej rozpoczęli go¶cie i to oni mogli zdobyć bramkę w 52 min meczu daj±c± im wyrównanie. Sędzia główny meczu po zagraniu Bukowskiego podyktował rzut karny. W pojedynku jeden na jeden z jedenastu metrów gór± okazał się bramkarz Sparty - Wosicki i oborniczanie nadal mogli cieszyć się z prowadzenia. W 63 min meczu drug± bramkę dla Sparty mógł zdobyć Dobrzyński. Młody wychowanek klubu z ulicy Objezierskiej otrzymał bardzo dobre podanie od Bukowskiego, jednak uderzył zbyt lekko aby pokonać bramkarza go¶ci. W 76 min meczu po do¶rodkowaniu Rena sytuację bramkow± miał Panowicz, jednak nie zdołał pokonać bramkarza. Ostatni± szansę na wyrównanie SKP Słupia miała w 80 min meczu, jednak w jej wykończeniu zabrakło trochę dokładno¶ci. 
 
Oborniczanie w ostatnim sprawdzianie przed lig± zagrali poprawnie, szczególnie w defensywie. A już za tydzień Sparta zaczyna rundę rewanżow± i na wyjeĽdzie zmierzy się z Czarnymi Wróblewo. 
 
Skład Sparty: Wosicki - Jankowiak, Radziwołek ( 46 min Maciejewski ), Wicberger, Michałowski, Cyranek, Bejma, Nowak ( 60 min Dobrzyński ), Kosmowski ( 46 min Ren ), Bukowski, Panowicz 
 
Bramka dla Sparty: 27 min - Panowicz - 1:0¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071