Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

Najprawdopodobniej od kwietnia firma Bus4U (dawniej Eurobus) realizuj±ca poł±czenia pomiędzy Obornikami i Poznaniem wprowadzi dodatkowy kurs do stolicy Wielkopolski, więc w sumie będzie ich aż 13.

Ostatni bus do Obornik będzie wyjeżdżał z Poznania o godz. 23.00, o co postulowało między innymi wiele osób pracuj±cych w systemach dwuzmianowych. Ta sama firma planuje również uruchomienie w najbliższym czasie 6 kursów z Obornik do Ryczywołu. ponadto w zwi±zku z podpisaniem przez Bus4U porozumienia z Gmin± posiadacze Karty Dużej Rodziny będ± mogli liczyć na dodatkowe zniżki.
 
Od kwietnia czekaj± nas tez zmiany w komunikacji miejskiej. Pasażerowie będ± mili możliwo¶ć zakupu biletów miesięcznych. Planowane jest otwarcie nowej trasy (lina 33) ł±cz±cej os. Le¶ne z dworcem autobusowym, co ma w znacznym stopniu  ułatwić dojazd do Poznania. Zmieni się również przebieg  linii 29. Busy tej linii pojada tras±: Chludowo - Wargowo - Kowalewko - Nieczajna - Lulin - Górka - Żukowo - Chrustowo - U¶cikowo - Oborniki.
 
Nie powinni mieć powodów do obaw  mieszkańcy Ocieszyna, ponieważ 3 kursy z Obornik do Poznania i z powrotem realizowane s± przez Bus4U będ± zjeżdżały z "jedenastki" i wjeżdżały do Ocieszyna.¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+2 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Staszek
Data: 07.04.2014 15:05:59

I gdzie te zmiany w komunikacji?Miały być w kwietniu?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071