Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

Najprawdopodobniej od kwietnia firma Bus4U (dawniej Eurobus) realizująca połączenia pomiędzy Obornikami i Poznaniem wprowadzi dodatkowy kurs do stolicy Wielkopolski, więc w sumie będzie ich aż 13.

Ostatni bus do Obornik będzie wyjeżdżał z Poznania o godz. 23.00, o co postulowało między innymi wiele osób pracujących w systemach dwuzmianowych. Ta sama firma planuje również uruchomienie w najbliższym czasie 6 kursów z Obornik do Ryczywołu. ponadto w związku z podpisaniem przez Bus4U porozumienia z Gminą posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli liczyć na dodatkowe zniżki.
 
Od kwietnia czekają nas tez zmiany w komunikacji miejskiej. Pasażerowie będą mili możliwość zakupu biletów miesięcznych. Planowane jest otwarcie nowej trasy (lina 33) łączącej os. Leśne z dworcem autobusowym, co ma w znacznym stopniu  ułatwić dojazd do Poznania. Zmieni się również przebieg  linii 29. Busy tej linii pojada trasą: Chludowo - Wargowo - Kowalewko - Nieczajna - Lulin - Górka - Żukowo - Chrustowo - Uścikowo - Oborniki.
 
Nie powinni mieć powodów do obaw  mieszkańcy Ocieszyna, ponieważ 3 kursy z Obornik do Poznania i z powrotem realizowane są przez Bus4U będą zjeżdżały z "jedenastki" i wjeżdżały do Ocieszyna.Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +2 (+2 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Staszek
Data: 07.04.2014 15:05:59

I gdzie te zmiany w komunikacji?Miały być w kwietniu?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071