Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W miniony poniedziałek mężczyzna podszywaj±cy się za pracownika energetyki, pod pozorem wymiany licznika wyłudził od mieszkanki Obornik 500zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Obornikach. Policjanci apeluj± o zachowanie ostrożno¶ci w podobnych sytuacjach.

W godzinach popołudniowych 4 marca 2014 roku do 80-letniej mieszkanki Obornik przyszedł mężczyzna podaj±cy się za pracownika energetyki. Pod pretekstem sprawdzenia liczników oraz instalacji został wpuszczony do mieszkania. Mężczyzna był bardzo miły i swoim zachowaniem wzbudzał zaufanie. Po rozmowie z kobiet± przekonał j± o konieczno¶ci "rzekomej" wymiany licznika energii elektrycznej i przedpłaty na ten cel w wysoko¶ci 500zł. Po otrzymaniu pieniędzy opu¶cił mieszkanie. Okazało się, że  był on oszustem, który podaj±c się za pracownika energetyki - wyłudził pieni±dze od wspomnianej kobiety. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Obornikach.
Policja apeluje, szczególnie do osób starszych o zachowanie ostrożno¶ci przy wpuszczaniu do domu osób obcych podaj±cych za przedstawicieli różnego rodzaju instytucji.          ¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071