Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

Koncert na targowisku z udziałem gwiazd polskiej sceny wszedł już na stałe do kalendarza Dni Obornik. W minionych latach gościliśmy m.in. Lady Pank, Kasię Kowalską, Libera  czy zespół Luxtorpedę. I tym razem oborniczanie się nie zawiodą!  W środę, 5 marca w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa, na której Burmistrz Obornik wraz z członkami sztabu zdradzili szczegóły święta miasta. 

HAPPYSAD i PERFEKT to gwiazdy tegorocznych Dni Obornik

W piątkowy wieczór, 27 czerwca, podczas największej imprezy muzycznej w mieście, na scenie pojawią się dwa znane zespoły.

 

Zabawę zaczynamy o godzinie 20.30. Jako pierwszy na scenie pojawi się HAPPYSAD jeden z najpopularniejszych i najważniejszych zespołów rockowych w Polsce. Ich koncerty zapełniają sale, a płyty osiągają znakomite wyniki sprzedaży. W swojej muzyce łączą gitarowego rocka z punkiem, reggae i ska.

 

Natomiast o godz. 22.30 na scenie pojawi wykonawca takich przebojów jak "Chcemy być sobą", "Autobiografia" czy "Nie płacz Ewka" - czyli zespół PERFECT. Dobra zabawa gwarantowana!

 

W sobotę, 28 czerwca wszystkie drogi prowadzić będą  na ulicę Piłsudskiego. Przynajmniej tych, którzy cenią sobie dobrą kuchnię, a to wszystko w ramach pierwszej odbywającej się w naszym mieście "Soboty ze Smakiem".  Popołudnie proponujemy spędzić na Wiankach, które w tym roku odbędą się pod hasłem "Nadwarciański Bulwar", oczywiście z niezwykłym pokazem sztucznych ogni.

 

Niedziela to przede wszystkim Półmaraton o Puchar Złotej Pyry oraz III Mistrzostwa Polski Samorządowców w Półmaratonie, a także Jarmark Śródmiejski - Śladami Historii, czyli 675-lecie pierwszej wzmianki o Obornikach. Tradycyjnie pojawią się również motocykle i kultowe auta.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas DNI OBORNIK!Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Pikos7
Data: 06.03.2014 20:16:58

No szacun! :) Dobra zmiana z Bajmu, Ich troje i Stachurskiego :)
Były Luxy, teraz Happysad, w przyszłym roku Coma?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071