Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

Koncert na targowisku z udziałem gwiazd polskiej sceny wszedł już na stałe do kalendarza Dni Obornik. W minionych latach go¶cili¶my m.in. Lady Pank, Kasię Kowalsk±, Libera  czy zespół Luxtorpedę. I tym razem oborniczanie się nie zawiod±!  W ¶rodę, 5 marca w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa, na której Burmistrz Obornik wraz z członkami sztabu zdradzili szczegóły ¶więta miasta. 

HAPPYSAD i PERFEKT to gwiazdy tegorocznych Dni Obornik

W pi±tkowy wieczór, 27 czerwca, podczas największej imprezy muzycznej w mie¶cie, na scenie pojawi± się dwa znane zespoły.

 

Zabawę zaczynamy o godzinie 20.30. Jako pierwszy na scenie pojawi się HAPPYSAD jeden z najpopularniejszych i najważniejszych zespołów rockowych w Polsce. Ich koncerty zapełniaj± sale, a płyty osi±gaj± znakomite wyniki sprzedaży. W swojej muzyce ł±cz± gitarowego rocka z punkiem, reggae i ska.

 

Natomiast o godz. 22.30 na scenie pojawi wykonawca takich przebojów jak "Chcemy być sob±", "Autobiografia" czy "Nie płacz Ewka" - czyli zespół PERFECT. Dobra zabawa gwarantowana!

 

W sobotę, 28 czerwca wszystkie drogi prowadzić będ±  na ulicę Piłsudskiego. Przynajmniej tych, którzy ceni± sobie dobr± kuchnię, a to wszystko w ramach pierwszej odbywaj±cej się w naszym mie¶cie "Soboty ze Smakiem".  Popołudnie proponujemy spędzić na Wiankach, które w tym roku odbęd± się pod hasłem "Nadwarciański Bulwar", oczywi¶cie z niezwykłym pokazem sztucznych ogni.

 

Niedziela to przede wszystkim Półmaraton o Puchar Złotej Pyry oraz III Mistrzostwa Polski Samorz±dowców w Półmaratonie, a także Jarmark ¦ródmiejski - ¦ladami Historii, czyli 675-lecie pierwszej wzmianki o Obornikach. Tradycyjnie pojawi± się również motocykle i kultowe auta.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas DNI OBORNIK!¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Pikos7
Data: 06.03.2014 20:16:58

No szacun! :) Dobra zmiana z Bajmu, Ich troje i Stachurskiego :)
Były Luxy, teraz Happysad, w przyszłym roku Coma?


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071