Data: , ¬ródło: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki

W pi±tkowe popołudnie w hali OCS Oborniki rozpocz±ł się turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej.

W pierwszym meczu spotkały się drużyny MKS Padwa Zamo¶ć i KSSPR Końskie. Od pocz±tku spotkania lepiej prezentowała się drużyna KSSPR Końskie i to ten zespół ostatecznie wygrał wysoko 44:25 (21:13).

Oborniccy kibice czekali jednak dużo bardziej na drugi mecz, który rozpoczynał się o godz. 18.00. Sparta Oborniki grała z ASPR Zawadzkie. Tuż przed rozpoczęciem spotkania Burmistrz Tomasz Szrama dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.
Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana i do przerwy Spartanie prowadzili jedn± bramk±. W drugiej połowie go¶cie grali dużo lepiej i to oni prowadzili aż do 57 minuty różnic± 2-3 bramek. W tym momencie meczu młodzi Spartanie zerwali się do odrabiania strat. Niesieni dopingiem kibiców, którzy po brzegi wypełnili trybuny zdołali doprowadzić do remisu 30:30 (12:11). Gra naszej drużyny nie była najlepsza i cieszy remis wywalczony w końcówce spotkania.

¬ródło: Obornickie Centrum Sportu