Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

W sobotni wieczór drugi w okresie przygotowawczym mecz sparingowy rozegrali piłkarze Sparty Oborniki. Podopieczni Mariusza Drewicza tym razem na boisku ze sztuczn± nawierzchni± w W±growcu zmierzyli się z liderem III ligi Kujawsko - Pomorsko - Wielkopolskiej Sokołem Kleczew.

Remis z liderem III ligi

Każda z drużyn jest aktualnie w innym cyklu przygotowawczym, po mimo tego mecz toczony był w do¶ć szybkim tempie. W 9 min po błędzie Bejmy zawodnicy Sokoła mieli okazję obj±ć prowadzenie, jednak w sytuacji sam na sam góra okazał się bramkarz Sparty. W 15 min meczu zespół z Kleczewa obj±ł prowadzenie. Po błędzie w kryciu, pierwszy strzał obronił Wosicki, jednak przy braku asekuracji ze strony obrońców przy dobitce był już bez szans. W 26 min meczu pierwszy strzał w kierunku bramki Sokoła oddał Bukowski, jednak piłka minęła bramkę. W 35 min meczu czerwon± kartk± ukarany został KaĽmierczak. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Drugie 45 min meczu toczyło się w podobnym tempie. Sparta próbowała atakować, jednak brakowało jej dokładno¶ci i czasem wyczucia czasu w odpowiednim przytrzymaniu, lub zagraniu piłki. W 67 min meczu oborniczanie wyrównali. Po dobrej akcji w ¶rodku pola Panowicz najpierw próbował lobować bramkarza Sokoła, a następnie zagrał piłkę do wbiegaj±cego z drugiej linii Prybińskiego, który pewnym strzałem umie¶cił piłkę w bramce. Sokół mógł zdobyć zwycięsk± bramkę w 88 min, jednak dobr± interwencj± popisał się młody Jankowski, który w bramce zast±pił Wosickiego. Wynik sobotniego sparingu nie uległ już zmianie, a Sparta swój kolejny mecz kontrolny rozegra w kolejn± sobotę. 
 
Skład Sparty I połowa: 
 
Wosicki - Maciejewski, Testowany, Michałowski, Wicberger, KaĽmierczak (35 min Nowak), Bejma, Cyranek, Barabasz, Bukowski, Panowicz 
 
II połowa: 
 
Wosicki (75 min Jankowski) - Radziwołek, Testowany, Michałowski, Wicberger, Testowany, Kosmowski, Bejma, Nowak, Prybiński, Panowicz (75 min Krzyżanowski) 
 
Bramka dla Sparty
 
67 min Prybiński - 1:1¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071