Data: , ¬ródło: Obornickie Centrum Sportu, Oborniki

Żaki Sparty wygrały turniej eliminacyjny "BENIAMINEK CUP 2014" i w nagrodę pojad± na 3 dniowe nieoficjanle Mistrzostwa Polski rozgrywane w Starogardzie Gdańskim!!!

Dzień 8 luty 2014roku pozostanie długo w sercach i głowach młodych adeptów piłki nożnej naszego miasta.W turnieju eliminacyjnym wystartowało 28 zespołów a spotkania odbywały się na dwóch halach sportowych.

Dla zawodników Sparty szczę¶liwa okazała się hala Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim , gdzie nasi chłopcy okazali się najlepsi z po¶ród 14 zespołów. Po zaciętym finale i dramatycznej serii rzutów karnych żaki Sparty wygrały turniej i osi±gnęły swój cel awansowali do finałów nieoficjalych Mistrzostw Polski U-9.   Najlepszym zawodnikiem  turnieju został wybrany kapitan Sparty Oborniki Filip Warciarek !!!

Złoty zespół z Obornik tworzyli: Michał Mantaj , Kuba Łukaszyk , Kacper Gryziński , Szymon Koczorowski , Filip Warciarek , Kamil Cybulski , Kacper Malinowski , Maciej Mantaj , Filip Łukaszyk i Kuba Mikołajczak.

Finał     SPARTA - AP Pomorze Gdańsk  0:0 k.3:2

W turnieju finałowym zawodnicy Sparty zagraj± między innymi z takimi zespołami jak : Legia Warszawa ,Górnik Zabrze, Lech Poznań , Jagiellonia Białystok , Zawisza Bydgoszcz , FK Nevesis (Litwa) , Widzew ŁódĽ , Kotwica Kołobrzeg , Chojniczanka Chojnice.

Turniej zostanie rozegrany w dniach 28.02 , 1-2.03. 2014 r.

¬ródło: Obornickie Centrum Sportu