Data: , Źródło: Urząd Miejski w Obornikach, Oborniki

Październik nasze miasto rozpoczęło historycznie, a to za sprawą wizyty prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. To jednak nie koniec prezydenckich historii z Obornikami w tle!

Październikowa wizyta głowy państwa w naszym mieście związana była z zakończeniem termomodernizacji Zespołu Szkół przy ulicy Obrzyckiej - jednej z największych tego typu inwestycji  w Wielkopolsce, która wykonana została dzięki wsparciu w funduszy ministerialnych. Prezydent chwalił nas za aktywność i ambicję realizacji przedsięwzięć ważnych dla wszystkich mieszkańców. Jako pierwszy wyjawił także, że w 2014 roku wybudowana zostanie obwodnica przez Rudki, która zwyciężyła w głosowaniu w ramach budżetu obywatelskiego.
 
Prezydent Bronisław Komorowski bardzo ciepło wspomina wizytę w naszym mieście i na potwierdzenie tego postanowił przekazać Burmistrzowi Obornik Tomaszowi Szramie srebrne spinki do mankietów, które mają zostać zlicytowane, a dochód z nich przekazany na cele charytatywne. Podczas noworocznego spotkania burmistrza z przedsiębiorcami odbędzie się tradycyjna kwesta, gdzie wylicytować będzie można wspomniane srebrne spinki przekazane przez głowę państwa.Źródło: Urząd Miejski w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071