Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

W dniu 9 stycznia 2014 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Zbigniewa Hultajskiego.

W spotkaniu wzięli udział Policjanci KPP Oborniki oraz pracownicy cywilni, a także zaproszeni goście Starosta Obornicki Adam Olejnik, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Oborniki Piotr Woszczyk, Prokurator Rejonowy w Obornikach Elżbieta Gryziecka, Burmistrz Rogoźna Bogusław Janus, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach bryg. Sławomir Zdrenka, Prezes Sądu Rejonowego w Szamotułach Aleksander Brzozowski. Na odprawie Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała przedstawił wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Obornikach w 2013 roku, a także plany na rok bieżący. Zaproszeni goście w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za pracę a także złożyli życzenia osiągnięcia równie dobrych wyników w bieżącym roku. 
 Ponadto Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Zbigniew Hultajski złożył szczególne podziękowania  za duże wsparcie udzielane przez samorządy  Obornickiej Komendzie.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+0 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071