Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

W dniu 9 stycznia 2014 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Zbigniewa Hultajskiego.

W spotkaniu wzięli udział Policjanci KPP Oborniki oraz pracownicy cywilni, a także zaproszeni go¶cie Starosta Obornicki Adam Olejnik, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Oborniki Piotr Woszczyk, Prokurator Rejonowy w Obornikach Elżbieta Gryziecka, Burmistrz RogoĽna Bogusław Janus, Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach bryg. Sławomir Zdrenka, Prezes S±du Rejonowego w Szamotułach Aleksander Brzozowski. Na odprawie Komendant Powiatowy Policji w Obornikach insp. Wojciech Spychała przedstawił wyniki osi±gnięte przez Komendę Powiatow± Policji w Obornikach w 2013 roku, a także plany na rok bież±cy. Zaproszeni go¶cie w swoich przemówieniach podziękowali policjantom za pracę a także złożyli życzenia osi±gnięcia równie dobrych wyników w bież±cym roku. 
 Ponadto Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Zbigniew Hultajski złożył szczególne podziękowania  za duże wsparcie udzielane przez samorz±dy  Obornickiej Komendzie.¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: -1 (+0 , -1)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071