Data: , ¬ródło: KPP Oborniki, Oborniki

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z pracownikiem O¶rodka Pomocy Społecznej oraz funkcjonariuszem Straży Miejskiej kontrolowali miejsca przebywania osób bezdomnych. W trakcie tych kontroli proponowano pomoc bezdomnym jak również rozpropagowano ulotki informacyjne.

Jak co roku okres zimowy jest to czas kiedy policjanci niejednokrotnie staraj± się pomóc osobom bezdomnym. Tym razem przy wsparciu Straży Miejskiej jak też pracowników OPS w Obornikach policjanci kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych. Wszystkim napotkanym bezdomnym proponowano pomoc oraz przewiezienie do o¶rodka pomocowego. Ponadto w miejscach, gdzie osoby bezdomne przebywaj± rozwieszane były ulotki z informacj±, gdzie mog± szukać pomocy. Tego typu działania przez cał± zimę będ± z pewno¶ci± jeszcze niejednokrotnie powtarzane.
Policjanci apeluj± o informowanie o każdej zauważonej osobie leż±cej lub siedz±cej na ziemi, ławkach, przystankach, w altanach ogrodowych, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Nie b±dĽmy obojętni dla tych osób, być może nasza pomoc przyczyni się do tego, że uratujemy komu¶ życie. Informacje można przekazywać na numer telefonu pogotowia policyjnego 997 lub do najbliższej jednostki policji.¬ródło: KPP Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071