Data: , Źródło: KPP Oborniki, Oborniki

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Obornikach wspólnie z pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej oraz funkcjonariuszem Straży Miejskiej kontrolowali miejsca przebywania osób bezdomnych. W trakcie tych kontroli proponowano pomoc bezdomnym jak również rozpropagowano ulotki informacyjne.

Jak co roku okres zimowy jest to czas kiedy policjanci niejednokrotnie starają się pomóc osobom bezdomnym. Tym razem przy wsparciu Straży Miejskiej jak też pracowników OPS w Obornikach policjanci kontrolowali miejsca przebywania bezdomnych. Wszystkim napotkanym bezdomnym proponowano pomoc oraz przewiezienie do ośrodka pomocowego. Ponadto w miejscach, gdzie osoby bezdomne przebywają rozwieszane były ulotki z informacją, gdzie mogą szukać pomocy. Tego typu działania przez całą zimę będą z pewnością jeszcze niejednokrotnie powtarzane.
Policjanci apelują o informowanie o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławkach, przystankach, w altanach ogrodowych, która mogłaby być narażona na wyziębienie. Nie bądźmy obojętni dla tych osób, być może nasza pomoc przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Informacje można przekazywać na numer telefonu pogotowia policyjnego 997 lub do najbliższej jednostki policji.Źródło: KPP Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071