Data: , ¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach, Oborniki

Coraz bardziej zimowa aura zachęca do szukania alternatywnych form aktywnego wypoczynku, st±d też obornicka pływalnia w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe oblężenie.

 A Zarz±dca obiektu - PWiK Sp. z o.o. , wychodzi z coraz szersz± ofert±, kierowan± do miło¶ników wodnej rekreacji. Nasz basen to nie tylko tory pływackie. Jacuzzi, brodziki, sauna - to nie koniec. Apetyt ro¶nie w miarę jedzenia!

Na finiszu jest kolejny etap przebudowy obiektu. Już niedługo skorzystamy z nowoczesnej, multimedialnej zjeżdżalni, a PWiK ruszy z następn±, ogromn± inwestycj±! 25 listopada Komitet Inwestycyjny dla Inicjatywy JESSICA wdrażanej w naszym województwie w ramach WRPO na lata 2007-2013 podj±ł bowiem decyzję o udzieleniu spółce ponad 3 milionów preferencyjnej pożyczki na realizację projektu, pn. Zwiększenie atrakcyjno¶ci Centrum Rekreacji Oborniki poprzez budowę nowych form rekreacji.

W ramach przedsięwzięcia zagospodarowane zostan± pomieszczenia piwniczne obiektu, gdzie powstanie nowoczesne centrum SPA&Wellness z systemem saun, a także nowe jacuzzi, boisko do squosha, kręgielnia oraz sala konferencyjna z zapleczem kuchennym.

"Gdy w lutym tego roku przekazywali¶my obornick± pływalnię pod zarz±d spółki PWiK, byłem przekonany, że to najlepsza z możliwych opcji. Wierzyłem, że szybko przyniesie to wymierne efekty dla rozwoju tego miejsca. Dzi¶ widzę, że było to doskonałe posunięcie. PWiK ma duże możliwo¶ci i nie boi się z nich korzystać. Gdy zostan± zrealizowane wszystkie założenia projektu, a jestem przekonany, że stanie się to już w najbliższym czasie, Centrum Rekreacji Oborniki będzie najatrakcyjniejszym tego typu obiektem w naszym regionie" - podkre¶la Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.¬ródło: Urz±d Miejski w Obornikach

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071