Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Po mimo wielu trudno¶ci kadrowych spowodowanych m.in. kontuzjami, piłkarze Sparty Oborniki jechali do Lwówka po zwycięstwo. Sparta od pocz±tku narzuciła swój styl gry i efekty przyszły niespodziewanie szybko. Już w 2 min meczu oborniczanie objęli prowadzenie. Piłkę przej±ł KaĽmierczak i zagrał do Bejmy.

Sparta lepsza od Pogoni

Pomocnik Sparty przerzucił piłkę nad głowami obrońców, a tam dobiegł do niej Panowicz, który pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 37 min Bejma wraz z Panowiczem powalczyli z przodu o piłkę i udało im się j± wywalczyć. Z lewej strony boiska piłka trafiła do wbiegaj±cego Kosmowskiego i młody pomocnik Sparty umie¶cił j± w siatce, zdobywaj±c druga bramkę d kolejnym meczu. W 41 min meczu gospodarze przeprowadzili jedn± warta odnotowania akcję, po której mogli pokonać Konowalskiego. Po stracie piłki z przodu i długim do¶rodkowaniu w pole karne bramkarz Sparty z dużym trudne obronił piłkę uderzon± głow± przez napastnika z Lwówka.

Drug± połowa również bardzo dobrze rozpoczęli Spartanie i w 47 min meczu podwyższyli wynik spotkania na 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciejewski. Po rzucie rożnym wykonanym przez KaĽmierczaka, Panowicz uderzył piłkę przewrotk±, która przeleciała wzdłuż bramki Pogoni. Cał± akcję zamykał Maciejewski, po którego strzale piłka wpadła do bramki Pogoni. W 65 min meczu ponownie Maciejewski wpisał się na listę strzelców. Tym razem obrońca Sparty wykorzystał także podanie Panowicza i umie¶cił piłkę w samym okienku bramki drużyny z Lwówka. W 79 min meczu wynik spotkania ustalił KaĽmierczak. Pomocnik Sparty wykorzystał dokładne prostopadłe podanie z drugiej linii od Cyranka i pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Sparta pewnie zainkasowała 3 punkty. Kolejny mecz oborniczanie zagraj± w sobotę o 15.00 z beniaminkiem ligi Płomieniem Przyprostynia.

Skład Sparty: Konowalski - Wicberger, Maciejewski, Radziwołek, Ratajski, Cyranek, KaĽmierczak, Nowak, Bejma, Kosmowski ( 60 min Krzyżanowski), Panowicz

Bramki dla Sparty:
2 min - Panowicz - 1:0
37 min - Kosmowski - 2:0
47 min - Maciejewski - 3:0
65 min - Maciejewski - 4:0
79 min - KaĽmierczak - 5:0
Żółte kartki dla Sparty: Bejma, Panowicz, Krzyżanowski, Ratajski, Nowak¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071