Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Drugie zwycięstwo, tym razem przed własną publicznością odnotowali piłkarze ręczni Sparty Oborniki. Po emocjonującym spotkaniu, podopieczni Marka Arciszewskiego pokonali Szczypiorniaka Oławę 21:18.

Tym razem przebieg spotkania wyglądał zupełnie inaczej niż w dotychczasowych spotkaniach, bowiem to oborniczanie objęli prowadzenie. Dobra gra, szczególnie w obronie i skuteczne kontrataki spowodowały iż na przerwę Sparta schodziła prowadząc 12:8. Drugą połowę także dobrze rozpoczęli oborniczanie, a dobra gra w formacji obronnej w której szczególnie wyróżniali się Michał Włudarczak i Maciej Wtorek pozwoliła odskoczyć rywalom na różnicę sześciu bramek. Goście w końcu zdecydowali się wyłączyć z gry Jana Okpisza i Błażeja Kwiatkowskiego i od tego momentu zrobiło się na boisku bardzo gorąco.  Na szczęście dla kibiców młodzi Spartanie opanowali nerwy i po skutecznych akcjach w końcówce meczu pokonali gości różnicą trzech bramek.

Sparta Oborniki: Wtorek 1, Kustoń, Rybarczyk, Kwiatkowski 3, Cieśla 2, Eitner 3, Ratajczak J. 2, Kołodziej 1, Klopsteg 5, Okpisz 4, Tepper, Sztuba, Włudarczak Maciej, Włudarczak Michał, Myszkowski.

 

 

 Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071