Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Drugie zwycięstwo, tym razem przed własn± publiczno¶ci± odnotowali piłkarze ręczni Sparty Oborniki. Po emocjonuj±cym spotkaniu, podopieczni Marka Arciszewskiego pokonali Szczypiorniaka Oławę 21:18.

Tym razem przebieg spotkania wygl±dał zupełnie inaczej niż w dotychczasowych spotkaniach, bowiem to oborniczanie objęli prowadzenie. Dobra gra, szczególnie w obronie i skuteczne kontrataki spowodowały iż na przerwę Sparta schodziła prowadz±c 12:8. Drug± połowę także dobrze rozpoczęli oborniczanie, a dobra gra w formacji obronnej w której szczególnie wyróżniali się Michał Włudarczak i Maciej Wtorek pozwoliła odskoczyć rywalom na różnicę sze¶ciu bramek. Go¶cie w końcu zdecydowali się wył±czyć z gry Jana Okpisza i Błażeja Kwiatkowskiego i od tego momentu zrobiło się na boisku bardzo gor±co.  Na szczę¶cie dla kibiców młodzi Spartanie opanowali nerwy i po skutecznych akcjach w końcówce meczu pokonali go¶ci różnic± trzech bramek.

Sparta Oborniki: Wtorek 1, Kustoń, Rybarczyk, Kwiatkowski 3, Cie¶la 2, Eitner 3, Ratajczak J. 2, Kołodziej 1, Klopsteg 5, Okpisz 4, Tepper, Sztuba, Włudarczak Maciej, Włudarczak Michał, Myszkowski.

¬ródło: ObornikiOnline.pl