Data: , ¬ródło: , Oborniki

Kolejny bubel ustawowy, który miał wyrównać szanse naszych najmłodszych, okazał się zupełnym niewypałem. Chaos, brak informacji i ogólna zło¶ć rodziców, takie s± skutki nowych przepisów dotycz±cych dodatkowych zajęć w przedszkolach.

Burmistrz Obornik pomaga przedszkolakom

Od pocz±tku wrze¶nia cała Polska grzmi tematem zajęć dodatkowych w przedszkolach, a wła¶ciwie ich brakiem - wprowadzonym rz±dow± decyzj±, tłumaczon± tzw. równaniem szans. Czy angielski i rytmika w przedszkolu to co¶, o czym maluchy będ± mogły już tylko pomarzyć? Zgodnie z nowymi przepisami rodzice nie mog± bowiem płacić za zajęcia prowadzone w przedszkolu przez zewnętrzne firmy. Może za nie jednak zapłacić gmina!

Po dyskusjach z dyrektorami Burmistrz Obornik Tomasz Szrama postanowił, że od paĽdziernika w naszych placówkach ponownie rusz± tzw. zajęcia dodatkowe. "Czę¶ć z nich zostanie zorganizowana w ramach zatwierdzonych na rok 2013/2014 arkuszy organizacyjnych, pozostałe gmina sfinansuje z otrzymanej dotacji. Wymiar i zakres zajęć zostanie opracowany przez dyrektorów przedszkoli" - wyja¶nia Edward M±czyński, dyrektor ZEASu.Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071