Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Od porażki rozpoczęli sezon piłkarze ręczni Sparty Oborniki, którzy ulegli u siebie szczypiornistom z Obornik Śląskich 28:27. Młodzi Spartanie starali się, walczyli jednak zabrakło im doświadczenia, oraz lidera zespołu który w trudnym momencie wziął by ciężar gry na siebie.

Głównym aktorem sobotniej potyczki w hali przy ulic Obrzyckiej byli jednak kibice. Liczna grupa która zadbała o przepiękną atmosferą. Mecz uświetnił swoją wizytą także burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Jego słowa spełniły się w pełni, bowiem jeszcze przed meczem powiedział, że zwycięzcą tego spotkania będą Oborniki.

Gospodarze bardzo słabo rozpoczęli swoje sobotnie spotkanie i już po kilku minutach przegrywali 1:5. Kolejne minuty meczu to także dominacja gości, którzy prowadzili 9:2. Sparta obudziła się w drugiej połowie meczu, jednak mimo ambitnej gry, zdołali dogonić gości tylko na jedną bramkę i ostatecznie przegrali 27:28. Miejmy nadzieję, że porażka na rozpoczęcie sezonu tylko wzmocni zespół i w kolejnych meczach Spartanie będą zwycięsko schodzić z "parkietu"

Bramki dla Sparty: Hubert Narożny 5, Michał Eitner 4, Łukasz Cieśla 3, Jonasz Ratajczak 3, Artur Klopsteg 6, Jan Okpisz 4, Błażej Kwiatkowski 2.Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071