Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Od porażki rozpoczęli sezon piłkarze ręczni Sparty Oborniki, którzy ulegli u siebie szczypiornistom z Obornik ¦l±skich 28:27. Młodzi Spartanie starali się, walczyli jednak zabrakło im do¶wiadczenia, oraz lidera zespołu który w trudnym momencie wzi±ł by ciężar gry na siebie.

Głównym aktorem sobotniej potyczki w hali przy ulic Obrzyckiej byli jednak kibice. Liczna grupa która zadbała o przepiękn± atmosfer±. Mecz u¶wietnił swoj± wizyt± także burmistrz Obornik Tomasz Szrama. Jego słowa spełniły się w pełni, bowiem jeszcze przed meczem powiedział, że zwycięzc± tego spotkania będ± Oborniki.

Gospodarze bardzo słabo rozpoczęli swoje sobotnie spotkanie i już po kilku minutach przegrywali 1:5. Kolejne minuty meczu to także dominacja go¶ci, którzy prowadzili 9:2. Sparta obudziła się w drugiej połowie meczu, jednak mimo ambitnej gry, zdołali dogonić go¶ci tylko na jedn± bramkę i ostatecznie przegrali 27:28. Miejmy nadzieję, że porażka na rozpoczęcie sezonu tylko wzmocni zespół i w kolejnych meczach Spartanie będ± zwycięsko schodzić z "parkietu"

Bramki dla Sparty: Hubert Narożny 5, Michał Eitner 4, Łukasz Cie¶la 3, Jonasz Ratajczak 3, Artur Klopsteg 6, Jan Okpisz 4, Błażej Kwiatkowski 2.

¬ródło: ObornikiOnline.pl