Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

W ostatnim w sezonie 2012/2013 meczu piłkarze nożni Sparty Oborniki na wyjeĽdzie pokonali Czarnych Wróblewo 1:0. Podopieczni trenera Mariusza Drewicza jechali do Wróblewa po zwycięstwo, bowiem walczyli o zajęcie ósmego miejsca w tabeli IV ligi

Mecz nie był porywaj±cym widowiskiem, bowiem trudno było grać na fatalnie przygotowanym boisku, jednak to Sparta od pocz±tku narzuciła swój styl gry. Niestety podobnie jak w poprzednich spotkaniach oborniczanie razili nieskuteczno¶ci±. W pierwszej połowie meczu najdogodniejszej sytuacji nie wykorzystał Brauza. Gospodarze natomiast mogli obj±ć prowadzenie w 40 min meczu, w sytuacji sam na sam z Konowalskim, napastnik Czarnych przelobował bramkarza Sparty, jednak piłka szczę¶liwie nie wpadła do bramki. W drugiej połowie Panowicz dwukrotnie zagroziła bramce Czarnych. Niestety próby lobowania bramkarza, oraz strzał głow± okazały się nieskuteczne. Zwycięsk± bramkę oborniczanie zdobyli w 91 min meczu. Po do¶rodkowaniu w pole karne, piłka odbiła się od głowy jednego z obrońców i spadła pod nogi stoj±cego na ósmym metrze Maciejewskiego, który pokonał bramkarza gospodarzy. W 92 min meczu Czarni mogli jeszcze wyrównać, ale po rzucie rożnym piłkę z bramki głow± wybił Polarczyk.

Skład Sparty: Konowalski - KaĽmierczak, Muszyński, Maciejewski, Michałowski, Brauza, Bejma (81 min Dobrzyński), Lech (61 min Polarczyk), Lizewicz, Cyranek, Napierała ( 46 min Panowicz)

Żółte kartki dla Sparty: Maciejewski, Lizewicz

Bramka dla Sparty: Maciejewski - 91 min  ¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071