Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Nie udał się rewanż piłkarzom nożnym Sparty Oborniki, którzy w sobotnie popołudnie w ostatnim w tym sezonie meczu przed własn± publiczno¶ci± ulegli liderowi tabeli Gromowi Plewiska 2:0. Sparta mimo iż grała u siebie zagrała bardzo bojaĽliwe i bez pomysłu na rozpracowanie dobrze graj±cego zespołu go¶ci.

W 6 min meczu po raz pierwszy w tym meczu dobr± interwencj± popisał się Wosicki. W 10 min ponownie bramkarz Sparty broni swój zespół od utraty bramki. W 20 min meczu po raz pierwszy groĽnie zaatakowała Sparta. Debiutuj±cy w drużynie seniorów szesnastolatek Dawid Dobrzyński po indywidualnej akcji zagrał do Brauzy, jednak strzał kapitana Sparty obronił bramkarz go¶ci. W 23 min meczu po kolejnej dobrej akcji go¶ci, w bramce ponownie Wosicki ratuje swój zespół od utraty bramki. W 26 min meczu Grom obejmuje prowadzenie. Po wymianie kilku podań wzdłuż pola karnego piłka trafia pod nogi wbiegaj±cego w pole karne napastnika go¶ci, który z pierwszej piłki pokonuje bramkarza Sparty. W 40 min meczu ponownie bramkarz Sparty staje na wysoko¶ci zadania broni±c trudny strzał z pola karnego. W drugiej połowie go¶cie w pełni kontrolowali sytuację na polu karnym, a oborniczanie nie mieli pomysłu stworzenie sytuacji bramkowych. W 66 min meczu piłkarze Gromu podwyższaj± na 2:0. Po dobrym zagraniu piłki wzdłuż pola karnego, zawodnik go¶ci decyduje się na strzał z 18 metrów i umieszcza piłkę w samym okienku bramki Wosickiego. W 68 min meczu przed utrat± kolejnej bramki na raty ratuj± Spartę Wosicki i Maciejewski. W 77 min meczu oborniczanie przeprowadzaj± pierwsz± dobr± akcję w drugiej połowie. Po zagraniu Bukowskiego strzał Napierały broni bramkarz z Plewisk, a dobitka Brauzy trafia w poprzeczkę. Spotkanie ostatecznie kończy się porażk± Sparty, oraz kontuzjami dwóch zawodników którzy musieli wcze¶niej opu¶cić boisko, zarówno Mariusz Szyszka, jak i Marcin Daniel nie byli bowiem w stanie kontynuować dalszej gry.

Porażka u siebie kończy sezon w Obornikach, a przed Spart± ostatni mecz tym razem na wyjeĽdzie z Czarnymi Wróblewo.

Skład Sparty: Wosicki - Daniel ( 81 min Lizewicz), Muszyński ( 75 min Krzyżanowski), Maciejewski, Szyszka ( 30 min Prybiński), KaĽmierczak, Cyranek, Brauza, Lech ( 61 min Bukowski), Dobrzyński, Napierała ¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071