Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Co zrobić, gdy podróżując komunikacją miejską, kontroler wręczy nam nakaz uiszczenia opłaty dodatkowej, czyli mówiąc prościej, gdy kanar wlepi nam lub naszemu dziecku mandat.

Gdy "kanar" wlepi nam mandat

Najczęściej dzieje się tak, gdy kupimy bilet ulgowy i podczas kontroli biletów, okazuje się,  że legitymacja została w innej kurtce lub torbie. Co wtedy?

Przyjmujemy od kontrolera "mandat". Kłótnie na nic się nie zdadzą, niepotrzebnie przedłużymy całą sprawę, a w ostateczności zostanie wezwana policja.

Po otrzymaniu mandatu mamy 7 dni, aby poinformować firmę kontrolującą, że jesteśmy uprawnieni do korzystania z przejazdów ulgowych. W tym celu trzeba zeskanować* blankiet opłaty dodatkowej oraz ważną legitymację i przesłać pod adres: odwolania@transkontrol.pl(warto potem zadzwonić do firmy Trans Kontrol 61/ 65 62 115 i sprawdzić czy nasz mail z załączonymi skanami został odebrany). Konieczne jest też zapłacenie opłaty manipulacyjnej w wysokości 8 zł na numer konta podany na odwrocie blankietu, ale dzięki temu unikamy konieczności zapłacenia pełnej opłaty dodatkowej, która zazwyczaj wynosi 80 zł.

Jeżeli będziecie Państwo mieli wątpliwości i pytania dotyczące opłat dodatkowych, proszę się kontaktować z firmą Trans Kontrol lub z punktem obsługi klienta przy ul. Czarnkowskiej 9, tel. 61/ 842 22 10.

Można też zrobić kserokopie i wysłać je pod numer 61/ 65 62 115Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: -3 (+0 , -3)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Ulgowy
Data: 21.06.2013 09:05:32

mówiąc prosciej w takim przypadku trzeba kanarkowi przypierd..lić z gazety obornickiej w czoło.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071