Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

1 czerwca br. w parku Obornickiego O¶rodka Kultury odbył się festyn rodzinny Maluchy i "Maluchy" zorganizowany w ramach Obornickiego Zlotu Fiata 126p trwaj±cego w dniach 1 - 2 czerwca.

Zlot Fiata 126p czyli Maluchy i "Maluchy"

Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo atrakcji m. in. mogli sprawdzić się oni za kierownic± symulatorów jazdy oraz w mini - autkach. Zlot Fiata 126p przyci±gn±ł też mnóstwo pasjonatów tego kultowego pojazdu i z pewno¶ci± byłych użytkowników.

W tym roku Obornickie obchody Dnia Dziecka były niezwykle bogate. Na terenie parku Obornickiego O¶rodka Kultury odbył się Obornicki Zlot Fiata 126p oraz festyn rodzinny. Równolegle do festynu w Sali Widowiskowej Obornickiego O¶rodka Kultury trwało spotkania z Tomaszem Tomaszewskim w ramach ostatniego podsumowuj±cego dnia Ogólnopolskiego Festiwali Fotografii FOTOCOOLTUR. Jak widać organizatorzy przygotowali atrakcje dla dzieci małych i dużych. W godzinach popołudniowych na Obornickim Rynku przechodnie mieli możliwo¶ć podziwiania pierwszych przybyłych do naszego miasta Fiatów 126p. Pokaz ten miał miejsce po wypuszczeniu w niebo baniek mydlanych - FLASHMOB. W ramach Tour de Oborniki odbyła się uroczysta parada i przejazd na teren parku O¶rodka Kultury wszystkich uczestników zlotu. Dla najmłodszych podczas festynu przygotowano wiele atrakcji. Warto wspomnieć chociażby o malowaniu "maluszka" oraz robieniu akcesoriów z balonów. Najmłodsi mieli też możliwo¶ć ozdobienia sobie twarzy malunkami oraz gry w twister. Na scenie pojawili się najmłodsi uczniowie Szkoły Muzycznej CASIO. Niew±tpliwie bior± pod uwagę ich wiek zrobili oni bardzo duże wrażenie na widowni. Największe natomiast wrażenie zrobiły na wszystkich Fiaty 126p parkuj±ce po paradzie na terenie O¶rodka Kultury. Wszyscy uczestnicy festynu z zaciekawieniem przygl±dali się tym maszyn±. Warto dodać, iż na Obornicki Zlot przybyły auta z całego regionu. Zasięg zlotu najlepiej dostrzegalny jest odczytuj±c tablice rejestracyjne uczestników imprezy. Należy zauważyć, że organizatorom bardzo dopisała frekwencja. Wszyscy zebrani na imprezie doskonale się bawili. Dodać trzeba, że jeszcze jaki¶ czas temu Fiat 126p odchodził do lamusa, użytkownicy na niego narzekali i chętnie się pozbywali. Dzi¶ ta unikalna maszyna ma okazje zostać legendarn± i kultow± na miarę chociażby Garbusa. Dodajmy, iż inicjatywa organizowania w Obornikach Zlotu Fiata 126p oraz Fotocooltury promuje nasze miasto w regionie i tym bez cienia w±tpliwo¶ci wyprzedzamy Szamotuły.

Rafał Jagodziński    ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071