Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Remis przywieziony z wyjazdu powinien cieszyć, gdy jednak nie wygrywa się meczy u siebie i w dwóch spotkaniach na sze¶ć możliwych punktów zdobywa się tylko dwa, to pozostaje duży niedosyt! Oborniczanie przed meczem z Pogoni± Lwówek zajmowali miejsce wyższe w tabeli od swojego niedzielnego rywala.

Niestety brak pomysłu na grę i dyskusje z sędziami, nie wystarczyły aby zdobyć Lwówek. Niedzielne spotkanie toczyło się w bardzo wolnym tempie, a w grze obu drużyn, było widać, że nie s± przygotowane na rozgrywanie trzech meczy w tygodniu. Gra przede wszystkim toczyła się w ¶rodku pola. Oba zespoły ożywiły się trochę w drugiej połowie, a to za spraw± sędziów, którzy mogli być głównymi aktorami tego spotkania. W 56 min meczu gospodarze przeprowadzili najgroĽniejsz± akcję w tym spotkaniu. Na szczę¶cie bramkarz Sparty nie dał się pokonać, a do odbitej piłki ruszył Maciejewski, wybijaj±c j± za pole karne. Sędzia dopatrzył się jednak faulu obrońcy Sparty i podyktował rzut karny. Szczę¶liwie dla oborniczan, piłka zamiast wyl±dować w bramce, uderzyła tylko w poprzeczkę i wyleciała po za boisko. Oborniczanie, wła¶ciwie w tej czę¶ci meczu zagrozili bramce Pogoni jedn± akcj± w wykonaniu Szyszki. To słabe spotkanie uatrakcyjnił sędzi± główny który samym piłkarzom Sparty pokazał aż pięć żółtych kartek. Spotkanie z Pogoni± Lwówek zakończyło się remisem, z którego nie powinna się cieszyć żadna z drużyn. Przed Spart± już w sobotę kolejny mecz ligowy i miejmy nadzieję, że podopieczni trenera Mariusza Drewicza, nie tylko zagraj± lepiej, ale przede wszystkim zdobęd± w końcu trzy punkty!

Skład Sparty: Wosicki - Daniel, Maciejewski, Szyszka, Michałowski, KaĽmierczak ( 70 min Lech), Brauza, Cyranek, Bejma ( 90 min Kopaniarz), Napierała ( 83 min Krzyżanowski), Prybiń¶ki ( 56 min Panowicz)

Żółte kartki dla Sparty: Daniel, Maciejewski, Michałowski, Szyszka, Napierała¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071