Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Nie udał się piłkarzom Sparty Oborniki rewanż w meczu przeciwko drużynie ¦witu Piotrowo i po 90 minutach czwartkowego spotkania oborniczanie tylko zremisowali to spotkanie 0:0. Pocz±tek meczu nie zapowiadał takiego obrotu sprawy, bowiem Sparta rozpoczęła mecz z dużym animuszem i w pierwszych kilkunastu minutach stworzyła sobie kilka sytuacji bramkowych.

Tylko remis z Piotrowem

W 6 min meczu po rykoszecie bramkarz go¶ci z trudem złapał piłkę. Już minutę póĽniej, groĽnie uderza Panowicz, jednak jego strzał broni ponowie bramkarz z Piotrowa, podobnie jak dobitkę Bejmy. W 14 min meczu po raz pierwszy groĽnie zaatakował ¦wit. Po szybkiej kontrze piłkę odbija bramkarz Sparty Wosicki. W 22 min meczu po rzucie wolnym z osiemnastu metrów, go¶cie trafiaj± w poprzeczkę. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się głównie w ¶rodkowej strefie boiska, a żadna z drużyn nie potrafiła wypracować skutecznej akcji bramkowej. Po przerwie tempo meczu nieco siadło. W 50 min meczu na bramkę go¶ci strzelał Brauza, jednak niecelnie. Najdogodniejsz± sytuacj± Sparta zmarnowała w 62 min meczu. Po szybkiej kontrze i indywidualnym zagraniu Prybińskiego, piłka po jego strzale trafiła w słupek. W 76 min meczu stuprocentow± sytuacj± bramkow± zmarnował Panowicz. Po indywidualnym rajdzie ze ¶rodka boiska w wykonaniu Brauzy, kapitan Sparty zagrał na wolne pole do Panowicza, ten uderzył w krótki róg bramki go¶ci i wywalczył zamiast bramki tylko rzut rożny. W 77 min meczu bohaterem Obornik mógł zostać Maciejewski, który po rzucie rożnym będ±c kilka metrów od bramki nie potrafił skierować piłki do siatki.

Czwartkowe spotkanie zakończyło się zatem remisem 0:0, który w żaden sposób nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, bowiem nie zmienia on ich miejsca w tabeli IV ligi. Przed Spart± teraz w niedzielę kolejny mecz wyjazdowy tym razem oborniczanie zmierz± się z Pogoni± Lwówek.

Skład Sparty: Wosicki - KaĽmierczak, Muszyński, Maciejewski, Michałowski, Brauza, Prybiński ( 71 min Krzyżanowski), Cyranek, Bejma ( 80 min Lizewicz), Napierała, Panowicz ( 90 min Polarczyk)

Żółte kartki dla Sparty: Prybiński, Muszyński, Brauza, Napierała¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071