Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Jad±cy w sobotę na swój kolejny  mecz ligowy piłkarze nożni Sparty Obornik, z góry skazywani byli na porażkę z wiceliderem tabeli Wart± Międzychód. Oborniczanie mimo iż przegrywali już 2:0, zdołali wyrównać. Sparta mogła nawet wygrać to spotkanie, jednak w 93 min meczu to Warta zdobyła zwycięsk± bramkę.

Przegrali po dramatycznym meczu

W sobotnim meczu po między Wart± Międzychód a Spart± Oborniki było wszystko czego można oczekiwać od spotkania piłkarskiego. Bramki, emocje i walka do samego końca. Już w 2 min meczu Sparta mogła obj±ć prowadzenie, jednak piłka odbita od Szyszki minimalnie minęła bramkę. Niestety w 9 min meczu po błędzie w defensywie z drugiej linie wbiegł w pole karne zawodnik gospodarzy i Wosicki w sytuacji sam na sam był bez szans. Oborniczanie mimo iż przegrywali, mieli inicjatywę, a gospodarze ograniczyli się  do gry z kontry. W 26 min meczu po błędzie w ¶rodku pola, wychodz±cemu na pozycję sam na sam z bramkarzem Sparty piłkę w¶lizgiem spod nóg wybił Michałowski. Oborniczanie co prawda w pierwszej połowie zdobyli bramkę, jednak sędzia uznał że Napierała był na spalonym.

Drugie 45 minut sobotniego meczu znów niefortunnie rozpoczęła Sparty. Już pięć minut po przerwie gospodarze podwyższyli na 2:0. Po dobrej drużynowej akcji, piłkarze Warty wymienili kilka podań przed polem karnym wypracowuj±c sobie sytuację bramkow±. Zawodnicy Sparty pokazali jednak charakter i nadal walczyli o jak najlepszy wynik w tym spotkaniu. W 56 min meczu oborniczanie zdobyli bramkę kontaktow±. Panowicz po rzucie wolnym znalazł się najlepiej w polu karnym i pokonał bramkarza gospodarzy.  W 67 min meczu Sparta wyrównała. Po kolejnym stałym fragmencie gry, tym razem Szyszka pokonał bramkarza gospodarzy. W 85 min meczu bohaterem spotkania mógł zostać Napierała, jednak będ± w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zdołał go pokonać. To co nie udało się Sparcie, udało się piłkarzom Warty. W 93 min meczu po ostatnim już do¶rodkowaniu, bł±d popełnił Daniel, a gospodarze zdobyli zwycięsk± bramkę. Warto jeszcze wspomnieć, o słabej dyspozycji sędziów tego dnia, którzy zupełnie nie panowali nad tym co działo się na boisku.

Oborniczanie zatem z dwóch ostatnich wyjazdów przywieĽli 3 punkty, za styl co prawda piłkarzy się nie ocenia, ale meczu z wiceliderem Sparta nie musi się wstydzić, bowiem pokazała, że jest drużyn± z charakterem, mimo iż przegrała.

Skład Sparty: Wosicki - Daniel, Szyszka, Maciejewski, Michałowski, KaĽmierczak ( 68 min Prybiński), Brauza, Cyranek ( 75 min Krzyżanowski), Bejma ( 83 min Lizewicz), Napierała, Panowicz

Bramki dla Sparty:

56 min - Panowicz - 1:2

67 min - Szyszka - 2:2

Żółte kartki dla Sparty: Szyszka, KaĽmierczak, Krzyżanowski, Napierała, Daniel    ¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071