Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Niefortunnie rozpocz±ł się dla piłkarzy Sparty Oborniki niedzielny mecz z 1920 Mosina. Już na rozgrzewce kontuzji bowiem nabawił się wracaj±cy do składu Marcin Bukowski.

Na szczę¶cie od pocz±tku spotkania mógł zagrać kapitan Sparty, który borykał się ostatnio z problemami zdrowotnymi Maciej Brauza. Oborniczanie jechali do Mosiny po zwycięstwo i po bramce Mikołaja Panowicza, sztuka ta im się udała.

Sparta była w przekroju całego meczu zespołem zdecydowanie lepszym, jednak nie potrafiła wykorzystać wszystkich stworzonych sytuacji. W 6 min meczu z rzutu wolnego uderzał Daniel, jednak na miejscu był bramkarz z Mosiny. W 25 min meczu po szybkiej kontrze, Panowicz będ±c w polu karnym wycofał piłkę do nadbiegaj±cego Brauzy, który trafił w poprzeczkę. W 33 min meczu po rzucie wolnym wykonywanym przez Spartę, bramkarz gospodarzy wypu¶cił piłkę przed siebie, do której dobiegł Maciejewski. Strzał obrońcy Sparty był jednak bardzo niedokładny, a piłka zamiast do siatki, trafiła w bramkarza. W 35 min meczu po dobrym uderzeniu KaĽmierczaka i rykoszecie bramkarz z Mosiny z wielkim trudem uratował swój zespół przed utrat± bramki.

Drug± połowę z dużym animuszem rozpoczęła Sparta. Niestety w 58 min meczu z powodu kontuzji, boisko musiał opu¶cić Wojciech Muszyński. W 61 min meczu Sparta zdobyła bramkę daj±c± zwycięstwo. Lew± stron± boiska na rajd zdecydował się Bejma, który min±ł dwóch zawodników i do¶rodkował w pole karne, tam do piłki dobiegł Panowicz, który strzałem w krótki róg pokonał bramkarza gospodarzy. Po utracie bramki Mosina starała się odrobić straty, jednak jej ataki rozbijali kolejno obrońcy Sparty. Także oborniczanie maj±c jednobramkowe prowadzenie nie starali się za wszelk± cen± zdobyć kolejnej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem oborniczan, przed którymi teraz kolejny ciężki wyjazd. W sobotę Sparta zmierzy się z wiceliderem tabeli Wart± Międzychód.

Skład Sparty: Wosicki - Daniel, Muszyński (58 min Krzyżanowski), Maciejewski, Michałowski, KaĽmierczak, Brauza, Cyranek, Bejma ( 90 min Lech), Napierała, Panowicz ( 76 min Prybiński)

Bramka dla Sparty:

61 min - Panowicz

Żółte kartki dla Sparty: Michałowski, Bejma¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071