Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Nie udało się piłkarzom Sparty pokonać w sobotnim pojedynku drużynę Mieszka Gniezno i podobnie jak w jesiennym meczu, spotkanie zakończyło się remisem 1:1, który nie satysfakcjonował żadnej z drużyn.

Sparta remisuje z Mieszkiem

Oborniczanie po raz kolejny nie mogli zagrać w pełnym składzie, bowiem nadal z powodu choroby nieobecni byli Brazua, Bukowski, oraz Radziwołek, który na ostatnim treningu nabawił się kontuzji. W 9 min meczu po pierwszej szybkiej kontrze, Muszyński min±ł kilku zawodników, jednak jego strzał z 20 metrów był niecelny. W 25 min meczu po rzucie wolnym, Prybiński do¶rodkował piłkę w pole karne, jednak strzał Maciejewskiego został zablokowany. W 45 min meczu, na kilka sekund przed końcem pierwszej połowy, Sparta objęła prowadzenie. Tym razem rzut wolny w okolicach pola karnego wykonywał KaĽmierczak. Do¶rodkowanie młodego wychowanka Sparty było na tyle precyzyjne, że Muszyński tylko przedłużył lot piłki, która zatrzepotała w siatce bramki drużyny z Gniezna.

Drug± połowę odważniej rozpoczęli go¶cie, którzy chcieli jak najszybciej wyrównać.  Okazja nadarzyła się w 51 min meczu, kiedy to sędzia główny podyktował rzut wolny za zagranie ręk± leż±cego na boisku zawodnika Sparty. Do piłki podszedł były zawodnik Sparty Łukasz Mokrzycki, który tak precyzyjnie uderzył piłkę, że ta wpadła w samo okno bramki Wosickiego. Po utracie bramki piłkarze Sparty starali się ponownie obj±ć prowadzenie, jednak nie potrafili dłużej przytrzymać piłki i przygotować składnej akcji mog±cej zakończyć się bramk±. W 56 min meczu na strzał zza linii pola karnego zdecydował się Cyranek, jednak bramkarz wybił piłkę na rzut rożny. W 73 min meczu najdogodniejsz± sytuację na zdobycie bramki daj±cej zwycięstwo miał Panowicz. Po do¶rodkowaniu z boku boiska przez Bejmę Panowicz uderzył piłkę w powietrzu pięt±, a ta odbiła się od poprzeczki lecz nie wpadła do bramki Mieszka. Do końca spotkania oba zespoły próbowały zdobyć bramkę daj±c± zwycięstwo i trzy punkty, jednak sztuka ta nie udała się żadnemu z zespołów.

Kolejne dwa spotkania ligowe oborniczanie rozegraj± na wyjeĽdzie 19 maja zmierz± się z 1920 Mosina, a 25 maja z Wart± Międzychód.

Skład Sparty: Wosicki - Daniel (85 min Lech), Muszyński, Szyszka, Michałowski, KaĽmierczak, Cyranek, Maciejewski, Napierała ( 65 min Bejma), Prybiński ( 70 min Krzyżanowski), Panowicz

Bramka dla Sparty:

45 min - Muszyński

Żółte kartki dla Sparty: Daniel, Szyszka, KaĽmierczak, Panowicz¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071