Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

Po ¶rodowej porażce przed własna publiczno¶ci± 1:0, piłkarze Sparty Oborniki chcieli zagrać dobry mecz i co najważniejsze przywieĽć jakie¶ punkty. Pocz±tek spotkania zapowiadał, że o zwycięstwo może być naprawdę trudno. 

Już w 9 min meczu po szybkiej kontrze Sokoła za polem karnym musiał interweniować bramkarz Sparty Wosicki. Z każd± jednak kolejn± minut± podopieczni Mariusza Drewicza zaczęli lepiej organizować grę i stwarzać sobie sytuacje bramkowe. W 14 min meczu przed szans± stan±ł Panowicz, jednak bramkarza Sokoła wybił piłkę na rzut rożny. W 30 min meczu oborniczanie przeprowadzili kolejn± kontrę. Bukowski zagrał na wolne pole do Panowicza, który uderzył po długim rogu bramki, jednak trochę niecelnie. W 42 min meczu Sparta objęła prowadzenie. Michałowski ze skrzydła idealnie do¶rodkował piłkę w pole karne, a tam Panowicz uderzył piłkę głow± i wpakował j± do bramki bezradnego bramkarza Sokoła. Bramka do szatni podcięła gospodarzom skrzydła i w drugiej połowie to oborniczanie mieli przewagę. W 63 min meczu dobrze w pole karne do¶rodkował Lech, lecz tym razem strzał Panowicza był niecelny. W 76 min meczu oborniczanie którzy grali w przewadze jednego zawodnika, bowiem za dwie żółte kartki boisko opu¶cił kapitan pniewian, zdobyli drug± bramkę. Po szybkiej kontrze Napierała zagrał do boku do Maciejewskiego, a ten do nabiegaj±cego Bukowskiego. Napastnik Sparty strzelił na tyle mocno, że bramkarz Sokoła nie miał żadnych szans na obronę. Do końca meczu Sparta jeszcze mogła podwyższyć, lecz kolejne strzały Napierały, Szyszki, czy Bukowskiego nie znalazły drogi do bramki. Jako ciekawostkę warto dodać, że w bramce drużyny z Pniew grał na co dzień poseł PO Jakub Rutnicki.

Sparta zdobyła cenne 3 punkty w Pniewach, a już w ¶rodę oborniczanie rozegraj± kolejny mecz tym razem w Obornikach o godzinie 13.00 zmierz± się z Wart± II Poznań.

Skład Sparty: Wosicki - Muszyński (79 min Kopaniarz), Radziwołek, Szyszka, Michałowski, Brauza, KaĽmierczak, Prybiński (46 min Lizewicz), Lech ( 66 min Maciejewski), Bukowski, Panowicz (70 min Napierała)

Bramki dla Sparty:
42 min - Panowicz - 1:0
76 min - Bukowski - 2:0

Żółte kartki dla Sparty: Prybiński, Lizewicz, Panowicz ¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071