Data: , ¬ródło: MKS Sparta Oborniki, Oborniki

To już trzecia wiosenna kolejka spotkań o mistrzostwo IV ligi, która z powodu warunków atmosferycznych została przełożona. Dlatego piłkarze Sparty Oborniki rozegrali kolejny miejmy nadzieję, że już ostatni tej wiosny mecz sparingowy. 

Rywalem oborniczan był inny zespół z IV ligi Le¶nik Margonin. Spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczn± nawierzchni± w W±growcu toczyło się w dobrym tempie. Oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych, jednak to oborniczanie pokonali swojego rywala 3:0. Już w 5 min meczu Brauza uderzał na bramkę jednak niecelnie. W 8 min meczu po fauli na Bukowski sędzia podyktował rzut wolny na 17 metrze od bramki. Piłkę mocno uderzył Brauza i Sparta objęła prowadzenie. Zawodnicy Le¶nika próbowali groĽnie kontrować, jednak ich ataki kończyły się albo na obrońcach Sparty, albo na bramkarzu. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy podwyższyć mógł Brauza jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla oborniczan. W 51 min meczu Sparta przeprowadziła groĽn± kontrę. Brauza zagrał do boku do Prybińskiego, a ten przedłużył piłkę Panowiczowi. Ten ostatni znalazł w polu karnym dobrze ustawionego KaĽmierczaka, który zdobył drug± bramkę dla Sparty. W 72 min meczu ponowie dał o sobie znać duet Panowicz - KaĽmierczak, pierwszy zagrywał, a drugi ponownie pokonał bramkarza Le¶nika podwyższaj±c wynik spotkania na 3:0. Tuż przed końcem meczu przed szans± podwyższenia wyniku stan±ł Daniel, jednak nie pokonał bramkarza z Margonina. Oborniczanie w ostatnim sparingu przed rund± wiosenn± pokonali Le¶nika 3:0, prezentuj±c dojrzalszy futbol. Miejmy nadzieję, że w sobotę rozpocznie się liga, a Sparta potwierdzi, że jest dobrze przygotowana do sezonu.

Sparta Oborniki - Le¶nik Maronin - 3:0

Skład: Wosicki ( 46 min Konowalski) - Maciejewski, Radziwołek ( 60 min Kopaniarz), Muszyński ( 60 min Szyszka) Michałowski ( 60 min Krzyżanowski), Brauza ( 60 min Polarczyk), Cyranek, Prybiński ( 52 min Lizewicz), KaĽmierczak, Bukowski ( 46 min Daniel), Panowicz

Bramki dla Sparty:

8 min - Brauza - 1:0

51 min - KaĽmierczak - 2:0

72 min KaĽmierczak - 3:0 ¬ródło: MKS Sparta Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071