Data: , Źródło: LO Oborniki, Oborniki

W sobotę 23 marca Zarząd Klubu MKS Sparta Oborniki zamkną listę transferową zawodników.  

Do drużyny dołączył od początku okresu przygotowawczego środkowy obrońca wychowanek klubu, który powrócił z wypożyczenia do Orkanu Objezierze - Kacper Kopaniarz.

 

 

Z wypożyczenia ze Stelli Luboń powraca także na rundę wiosenną podopieczny trenera Dawida Orczykowskiego, który grał w drużynie juniorów starszych jeszcze w poprzednim sezonie razem z Kacprem Kopaniarzem Paweł Polarczyk. W minionym tygodniu klub porozumiał się także z zawodnikiem z Nigerii Fevourem Gariga. Ten 24 letni ofensywny zawodnik ostatnio występował w III ligowej Victorii Częstochowa. Od kilku tygodni Fevour mieszka w Poznaniu i dlatego zainteresował się obornickim klubem. Po kilku dniach obserwacji tego zawodnika, Zarząd wspólnie z trenerem Mariuszem Drewiczem podjął decyzję o zakontraktowaniu tego zawodnika na rundę wiosenną sezonu 2012/2013.

 

Okazję do zobaczenia tego zawodnika w meczu kibice Sparty będą mieli za tydzień w sobotę o 9.30 na boisku w Wągrowcu z Koroną Stróżewo, bowiem druga kolejka wiosenna w której oborniczanie mieli się zmierzyć z Czarnymi Wróblewo też została przełożona.

 

Klub na rundę wiosenną opuści wiosną Radosław Cegielski, który wypożyczony będzie razem z jeszcze dwoma zawodnikami Sparty do Orkanu Objezierze. Oba klubu podjęły bowiem współpracę pół roku temu.

 

Transfery wiosna 2013

 

Odchodzą: Jakub Paździerski (Sparta Szamotuły), Radosław Cegielski ( Orkan Objezierze)

 

Przychodzą: Kacper Kopaniarz ( powrót z wypożyczenia z Orkanu Objezierze), Paweł Polarczyk ( powrót z wypożyczenia ze Stelli Luboń), Fevour Gariga ( ostatnio Victoria Częstochowa) Źródło: LO Oborniki

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071