Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Nie tak dawno w Bibliotece Publicznej odbył się fantastyczny, pełen energii koncert zatytułowany "Karnawał z Presleyem".  

Elvis Presley super star

Sala biblioteki pękała w szwach, przybyło około stu osób. Widzowie zajmowali też miejsca na holu. Koncert zorganizowali niezawodni i pełni wspaniałych pomysłów członkowie Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec.

 

Wielbiciele króla rock&rolla bawili się wy¶mienicie. Chyba każde pokolenie wie, kim był ten wspaniały artysta, który potrafi rozruszać każde towarzystwo bez względu na wiek , pocz±wszy od lat 50- tych do dnia dzisiejszego. Bożyszcze kobiet, lubiany przez mężczyzn a jego muzyka gra w sercach ludzi na całym ¶wiecie. Karnawał z Presleyem to gwarancja wspaniałej zabawy i okazja do poruszania się, czego dowodem była pełna biblioteka.

 

Podczas koncertu go¶cinnie wyst±pili Tomasz Misterski, Józef Miłek, Silvano Colombo oraz znani i lubiani Alicja Jastrz±bek, Jolanta Staniszewska, Czesław Karolczak - czyli wspaniali członkowie Towarzystwa. Koncert poprowadzili niezast±pieni  Henryk Wojtysiak i Barbara Zielińska.

Specjalne podziękowania dla:Edyty Józefczyk  za udostępnienie kolekcji i portretu Elvisa, Iwony Tietz za wspaniał± scenografię, Violetty Borkowicz za karnawałowe kotyliony oraz dla Cukierni " Maćkowiak" za  pyszne p±czki i Anny Michałowskij z Zawad za pieczywo.

 

Wielbicielka Elvisa

Katarzyna Kellner

  ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071