Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Nie tak dawno w Bibliotece Publicznej odbył się fantastyczny, pełen energii koncert zatytułowany "Karnawał z Presleyem".  

Elvis Presley super star

Sala biblioteki pękała w szwach, przybyło około stu osób. Widzowie zajmowali też miejsca na holu. Koncert zorganizowali niezawodni i pełni wspaniałych pomysłów członkowie Towarzystwa Literackiego Poetycki Wędrowiec.

 

Wielbiciele króla rock&rolla bawili się wyśmienicie. Chyba każde pokolenie wie, kim był ten wspaniały artysta, który potrafi rozruszać każde towarzystwo bez względu na wiek , począwszy od lat 50- tych do dnia dzisiejszego. Bożyszcze kobiet, lubiany przez mężczyzn a jego muzyka gra w sercach ludzi na całym świecie. Karnawał z Presleyem to gwarancja wspaniałej zabawy i okazja do poruszania się, czego dowodem była pełna biblioteka.

 

Podczas koncertu gościnnie wystąpili Tomasz Misterski, Józef Miłek, Silvano Colombo oraz znani i lubiani Alicja Jastrząbek, Jolanta Staniszewska, Czesław Karolczak - czyli wspaniali członkowie Towarzystwa. Koncert poprowadzili niezastąpieni  Henryk Wojtysiak i Barbara Zielińska.

Specjalne podziękowania dla:Edyty Józefczyk  za udostępnienie kolekcji i portretu Elvisa, Iwony Tietz za wspaniałą scenografię, Violetty Borkowicz za karnawałowe kotyliony oraz dla Cukierni " Maćkowiak" za  pyszne pączki i Anny Michałowskij z Zawad za pieczywo.

 

Wielbicielka Elvisa

Katarzyna Kellner

  Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071