Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Natura czasami płata nam figle, na które zupełnie nie jesteśmy przygotowani.  Ostatnio zdarzyło się to pani Barbarze i panu Adamowi z Obornik, parze, która oczekiwała czwartego dziecka.   

Dopiero kiedy "mama" trafiła już do szpitala, gotowa do porodu okazało się, że w brzuszku jest nie jedno a dwa dzieciątka. Ktoś mógłby rzec - podwójne szczęście, ale z drugiej strony rodzice bliźniaków zupełnie nie są przygotowani do dwóch zamiast jednego dziecka.  Nie należą oni do ludzi zamożnych i nie łatwo byłoby im nadrobić braki, które wyniknęły z tej nieoczekiwanej sytuacji.

Szanowni Państwo. Natura wydała na świat dwa nowe ŻYCIA...cudowne, zdrowe, piękne maleństwa.  Cieszmy się z tego ale pomóżmy ich zaskoczonych takim obrotem sprawy, rodzicom ominąć trudności, związane z codziennym bytem i niezbędnymi potrzebami dla ich dzieci.

Potrzebne jest w zasadzie wszystko - od pieluszek, naczyń, kosmetyków po łóżeczko wózek i inne urządzenia, potrzebne  niemowlakom.  Nie musi być to sprzęt stricte przeznaczony dla bliźniaków, ubranka też mogą być różne, zwłaszcza,  że maluszki to chłopiec i dziewczynka.

Kochani! Jak zawsze - liczymy na Waszą mobilizację i pomoc....bo przecież WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ.

Dla każdego, kto chciałaby pomóc w powyższej sprawie kontakt pod nr telefonu: 693 087 134 lub z redakcją pod nr 660 88 52 82 Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071