Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

Natura czasami płata nam figle, na które zupełnie nie jeste¶my przygotowani.  Ostatnio zdarzyło się to pani Barbarze i panu Adamowi z Obornik, parze, która oczekiwała czwartego dziecka.   

Dopiero kiedy "mama" trafiła już do szpitala, gotowa do porodu okazało się, że w brzuszku jest nie jedno a dwa dzieci±tka. Kto¶ mógłby rzec - podwójne szczę¶cie, ale z drugiej strony rodzice bliĽniaków zupełnie nie s± przygotowani do dwóch zamiast jednego dziecka.  Nie należ± oni do ludzi zamożnych i nie łatwo byłoby im nadrobić braki, które wyniknęły z tej nieoczekiwanej sytuacji.

Szanowni Państwo. Natura wydała na ¶wiat dwa nowe ŻYCIA...cudowne, zdrowe, piękne maleństwa.  Cieszmy się z tego ale pomóżmy ich zaskoczonych takim obrotem sprawy, rodzicom omin±ć trudno¶ci, zwi±zane z codziennym bytem i niezbędnymi potrzebami dla ich dzieci.

Potrzebne jest w zasadzie wszystko - od pieluszek, naczyń, kosmetyków po łóżeczko wózek i inne urz±dzenia, potrzebne  niemowlakom.  Nie musi być to sprzęt stricte przeznaczony dla bliĽniaków, ubranka też mog± być różne, zwłaszcza,  że maluszki to chłopiec i dziewczynka.

Kochani! Jak zawsze - liczymy na Wasz± mobilizację i pomoc....bo przecież WSZYSTKIE DZIECI NASZE Sˇ.

Dla każdego, kto chciałaby pomóc w powyższej sprawie kontakt pod nr telefonu: 693 087 134 lub z redakcj± pod nr 660 88 52 82 ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071