Data: , ¬ródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

W czwartek 20 wrze¶nia dzieci z kl. I i II Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej im Johna Deweya w Obornikach wraz z Rodzicami i Rodzeństwem spotkały się na ognisku integracyjnym na terenie parku Zespołu Szkół w Objezierzu.  

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania były mini warsztaty kulinarne. Dzieci wraz z Rodzicami zostały podzielone na drużyny, każda z nim musiała wykonać przydzielone zadanie kulinarne. Jedni kroili produkty na sałatkę greck± inni szykowali kiełbaski na ognisko, kolejne drużyny przyrz±dzały pyszne bagietki z masłem czosnkowym. Najmłodszym największ± frajdę sprawiły ciasteczkowe  lizaki, które dekorowali pudrowymi pisakami. Kuchenne rewolucje zakończyły się oczywi¶cie wspóln± degustacj± i biesiadowaniem w przepięknym parku. Najmłodsi mieli okazję nie tylko się wybiegać, ale również nazbierać kasztanów, które wręcz nie mie¶ciły  się w kieszeniach  ich kurtek.

 Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki przychylno¶ci pana Romana Ostrowskiego, Dyrektora Zespołu Szkół w Objezierzu. Podziękowania należ± się również paniom Hannie Dekiert, Małgorzacie Kubiak oraz uczniom z kl. I i III technikum, którzy pomogli zorganizować warsztaty kulinarne i zajęli się obsług± techniczn± spotkania.

Z pewno¶ci± w kolejnym roku szkolnym spotkanie inauguruj±ce znów będzie miało nietypowy i zaskakuj±cy dla wszystkich uczestników wymiar. Tak trzymać!!! ¬ródło:


Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071