Data: , Źródło: Dzień Dobry Oborniki, Oborniki

W czwartek 20 września dzieci z kl. I i II Niepublicznej Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej im Johna Deweya w Obornikach wraz z Rodzicami i Rodzeństwem spotkały się na ognisku integracyjnym na terenie parku Zespołu Szkół w Objezierzu.  

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania były mini warsztaty kulinarne. Dzieci wraz z Rodzicami zostały podzielone na drużyny, każda z nim musiała wykonać przydzielone zadanie kulinarne. Jedni kroili produkty na sałatkę grecką inni szykowali kiełbaski na ognisko, kolejne drużyny przyrządzały pyszne bagietki z masłem czosnkowym. Najmłodszym największą frajdę sprawiły ciasteczkowe  lizaki, które dekorowali pudrowymi pisakami. Kuchenne rewolucje zakończyły się oczywiście wspólną degustacją i biesiadowaniem w przepięknym parku. Najmłodsi mieli okazję nie tylko się wybiegać, ale również nazbierać kasztanów, które wręcz nie mieściły  się w kieszeniach  ich kurtek.

 Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki przychylności pana Romana Ostrowskiego, Dyrektora Zespołu Szkół w Objezierzu. Podziękowania należą się również paniom Hannie Dekiert, Małgorzacie Kubiak oraz uczniom z kl. I i III technikum, którzy pomogli zorganizować warsztaty kulinarne i zajęli się obsługą techniczną spotkania.

Z pewnością w kolejnym roku szkolnym spotkanie inaugurujące znów będzie miało nietypowy i zaskakujący dla wszystkich uczestników wymiar. Tak trzymać!!! Źródło:


Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071