Data: , ¬ródło: Motoklub Oborniki, Oborniki

24 i 25 czerwca odbędzie się zaległa I i II Runda Pucharu PZM w cross-country, która miała się odbyć 9 kwietnia na poligonie w Biedrusku. Po raz pierwszy w Polsce takie zawody odbęd± się por± nocn±.

Jest to najkrótsza noc w roku czyli noc ¶więtojańska, tak też nazwano te zawody. Jednak ze wzgl±du na to, że w Pucharze PZM musz± być przez organizatora dopuszczone motocykle motocrossowe wystartuj± o 18.00 i 20.00, natomiast jazda nocna dotyczy tylko quadów które wystartuj± o 22.00 i przy blasku fajerwerków o 23.30 zakończ± wy¶cig. Każdy zawodnik który ukończy ten wy¶cig otrzyma CERTYFIKAT "KIEROWCA NOCY ¦WIĘTOJAŃSKIEJ".

Natomiast 25.06.2006r w niedzielę o godz.14.00 odbędzie się kolejna runda Motocrossowych Mistrzostw Okręgu motocykli i quadów z udziałem zawodników całego kraju oraz Niemiec.

Miło¶ników sportu motocyklowego serdecznie zapraszamy na nasz tor, który ostatnio jest bardzo popularny w mediach, miedzy innymi w pi±tek 16 czerwca kolejny już raz w tym roku był filmowany wraz zawodnikami Motoklubu. Serdecznie zapraszamy.

Waldemar Iracki¬ródło: Motoklub Oborniki

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071