Data: , Źródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Pod znakiem piłki nożnej i zawodów siłaczy zapowiada się weekend w Gminie Oborniki. Zawody Strong Man, oraz mecze piłki nożnej to główne atrakcje soboty i niedzieli w Obornikach.  

Sportowy weekend w gminie Oborniki

Od godziny 15.00 na Targowisku Miejskim w Obornikach pośród zaplanowanych atrakcji znajdą się Mistrzostwa Polski Strong Man, Otwarty Turniej Zapasów Sumo, wybór najsilniejszego mieszkańca Obornik, Ośrodek Małego Siłacza, wesołe miasteczko oraz taneczne zakończenie lata.

O godzinie 17.00  na stadionie miejskim przy ulicy Objezierskiej 2, piłkarze nożni Sparty Oborniki rozegrają kolejny mecz ligowy. Po remisie w Trzemesznie 1:1, podopieczni Mariusza Drewicza zmierzą się z Lechią Kostrzyn. Rywal Sparty w dotychczasowych meczach zgromadził podobnie jak oborniczanie 7 pkt i bezpośrednio sąsiaduje z nimi w tabeli. Sobotnie spotkanie nie będzie łatwe, bowiem Lechia to doświadczona IV ligowa drużyna, która co roku zajmuje wysokie miejsca w tabeli IV ligi. Niewiadomą pozostaje skład Sparty na to spotkanie, bowiem w tym tygodniu z powodów zdrowotnych, treningi opuściło kilku zawodników. Miejmy jednak nadzieję, że kadra meczowa powołana przez trenera Drewicza skutecznie powalczy o zwycięstwo i 3 punkty.

W niedziele swoje mecze w Objezierzu i Rożnowie rozegrają Orkan i Rożnovia. Orkan walczący o wygranie A klasy i awans do klasy okręgowej, po porażce w pierwszej kolejce w Obrzycku, będzie chciał w pierwszym meczu przed własną publicznością zdobyć swoje pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Mecz w Objezierzu rozpocznie się o godzinie 13.00 a rywalem Orkanu będzie drużyna Złotych Złotkowo.

Godzinę później bo o 14.00 swój pierwszy mecz w tym sezonie w B klasie rozegra Rożnovia Rożnowo. Rywalem Rożnowian będzie drużyna Byków Oborowo.  

Na wszystkie wydarzenia sportowe serdecznie ZAPRASZAMY, życząc udanego weekendu.  Źródło: ObornikiOnline.pl

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071