Data: , ¬ródło: ObornikiOnline.pl, Oborniki

Pod znakiem piłki nożnej i zawodów siłaczy zapowiada się weekend w Gminie Oborniki. Zawody Strong Man, oraz mecze piłki nożnej to główne atrakcje soboty i niedzieli w Obornikach.  

Sportowy weekend w gminie Oborniki

Od godziny 15.00 na Targowisku Miejskim w Obornikach po¶ród zaplanowanych atrakcji znajd± się Mistrzostwa Polski Strong Man, Otwarty Turniej Zapasów Sumo, wybór najsilniejszego mieszkańca Obornik, O¶rodek Małego Siłacza, wesołe miasteczko oraz taneczne zakończenie lata.

O godzinie 17.00  na stadionie miejskim przy ulicy Objezierskiej 2, piłkarze nożni Sparty Oborniki rozegraj± kolejny mecz ligowy. Po remisie w Trzemesznie 1:1, podopieczni Mariusza Drewicza zmierz± się z Lechi± Kostrzyn. Rywal Sparty w dotychczasowych meczach zgromadził podobnie jak oborniczanie 7 pkt i bezpo¶rednio s±siaduje z nimi w tabeli. Sobotnie spotkanie nie będzie łatwe, bowiem Lechia to do¶wiadczona IV ligowa drużyna, która co roku zajmuje wysokie miejsca w tabeli IV ligi. Niewiadom± pozostaje skład Sparty na to spotkanie, bowiem w tym tygodniu z powodów zdrowotnych, treningi opu¶ciło kilku zawodników. Miejmy jednak nadzieję, że kadra meczowa powołana przez trenera Drewicza skutecznie powalczy o zwycięstwo i 3 punkty.

W niedziele swoje mecze w Objezierzu i Rożnowie rozegraj± Orkan i Rożnovia. Orkan walcz±cy o wygranie A klasy i awans do klasy okręgowej, po porażce w pierwszej kolejce w Obrzycku, będzie chciał w pierwszym meczu przed własn± publiczno¶ci± zdobyć swoje pierwsze 3 punkty w tym sezonie. Mecz w Objezierzu rozpocznie się o godzinie 13.00 a rywalem Orkanu będzie drużyna Złotych Złotkowo.

Godzinę póĽniej bo o 14.00 swój pierwszy mecz w tym sezonie w B klasie rozegra Rożnovia Rożnowo. Rywalem Rożnowian będzie drużyna Byków Oborowo.  

Na wszystkie wydarzenia sportowe serdecznie ZAPRASZAMY, życz±c udanego weekendu.  ¬ródło: ObornikiOnline.pl

Gor±ce tematyDoł±cz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętno¶ci, poprawiaj relacje z rodzin± i przyjaciółmi korzystaj±c z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji ksi±żkowych.

Ocena tego artykułu: +1 (+1 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gor±ce tematy
Gor±ce dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071