Data: , Źródło: Starostwo Powiatowe w Obornikach, Oborniki

Do powiatu obornickiego dotarł kolejny konwój pomocy humanitarnej Niemieckiego Czerwonego Krzyża z partnerskiego powiatu Luchow- Dannenberg. 

Na gości z Niemiec oczekiwali : prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Obornikach Urszula Bak,  Janina Woźniak- skarbnik, Eugeniusz Wenerski - wiceprezes , Jan Molski - sekretarz i oraz Władysław Dziwiński - Honorowy Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Obornikach.

Do Obornik trafiły łóżka szpitalne, w tym 2 dostosowane do intensywnej opieki medycznej, materace, balkoniki, aparaty tlenowe, krzesła toaletowe, środki higieny, odzież, kule,  zabawki dla dzieci i wiele innych rzeczy. Z kolei Gimnazjum Nr 1 im Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie otrzymało materace i łóżka do gabinetu  pielęgniarki szkolnej.

Podczas spotkań rozmawiano o współpracy, a także podsumowano dotychczasowe wspólne działania. Przez trzy ostatnie lata współpraca pomiędzy organizacjami Czerwonego Krzyża powiatów Oborniki i Luchow- Dannenberg jest najbardziej konkretnym  i widocznym wymiarem partnerstwa. Źródło: Starostwo Powiatowe w Obornikach

Gorące tematyDołącz do nas. Oborniki Online na:

Twitter logo Facebook logo


Bogać się, rozwijaj swoje umiejętności, poprawiaj relacje z rodziną i przyjaciółmi korzystając z wiedzy ekspertów.
Kliknij, aby zobaczyć więcej ciekawych pozycji książkowych.

Ocena tego artykułu: +0 (+0 , -0)


|   Polecam   |   Nie polecam   |  

Komentarze:

Brak komentarzy użytkowników.


Dodaj komentarz

Imię:


Komentarz:


Najnowsze tematy
Gorące tematy
Gorące dyskusje

STATYSTYKI ARTYKUŁÓW

Dzisiaj przeczytano: 1914

Wczoraj: 1113

Ogółem: 13 071